Barcelona jest słabsza bez Neymara?: Drużyna została zrekonstruowana. To wielka zasługa Ernesto Valverde, który wykonał nadzwyczajną pracę i dał zespołowi tożsamość. Brakuje obecnie Dembélé, a Coutinho dopiero tu trafił, a jednak drużyna funkcjonuje.
Czy Messi, Suárez, Coutinho i Dembélé mogą grać ze sobą jednocześnie?: Jest możliwość, że wszyscy zmieszczą się w systemie. Świetni piłkarze muszą być na boisku. Moim zdaniem są ze sobą kompatybilni.
Trenowanie Barcelony: Oby. Jednym z moich marzeń jest poprowadzenie Barcelony. Muszę jednak dobrze się przygotować, być pod tym względem bardzo profesjonalny, aby móc tam trafić. Znam Barcelonę, ale najpierw muszę wyrobić licencję. W tym momencie czuję się bardzo dobrze, jestem już zaadaptowany w Katarze i pracuję nad długoterminowym projektem związanym z mistrzostwami świata w 2022 roku. Posada selekcjonera reprezentacji Kataru? Rozmawiałem z odpowiednimi osobami, ale to już zależy od sytuacji.
Neymar i prowokacje: Mam do niego wiele szacunku. Jest nadzwyczajną osobą i gra w sposób naturalny, jest liderem. Czasem przeciwnicy go prowokują, popełniają faule i wtedy on reaguje. Świat futbolu powinien go chronić. Gra dla zabawy i być może ten styl nie podoba się rywalom.
Pojedynek Realu z PSG w Lidze Mistrzów: To spektakularne drużyny, ale w piłce nożnej wiele zależy od nastroju. Moim zdaniem delikatnym faworytem jest PSG, ale Real bardzo dobrze radzi sobie w Lidze Mistrzów. Los Blancos mają "gen zwycięzcy" w tych rozgrywkach.
Mundial w Rosji: Hiszpania jest jednym z faworytów, podobnie jak Francja, Argentyna z Messim, Brazylia, Niemcy. Mogą też zdarzyć się niespodzianki.
Komentarze (11)