Guillermo Amor udzielił wypowiedzi dla mediów po wygranym 2:0 meczu z Málagą.
Analiza: W kontekście kolejnych spotkań ważne było, by dziś wygrać. Mecz z Chelsea jest niezwykle istotny. Dzisiaj chcieliśmy zwyciężyć i zachować przewagę w tabeli. Najważniejsze jest zdobywanie punktów, gdzie tylko się da i jak to tylko możliwe. Trzeba podkreślić pracę całego zespołu. Málaga postawiła się nam, grając godzinę w osłabieniu. To niełatwe. Mogliśmy strzelić więcej bramek, ale jesteśmy zadowoleni.
Dembélé: Już w poprzednich meczach miał dobre momenty, po prostu obserwujemy wszystkie szczegóły. Miał swoje problemy, ma ogromne umiejętności i jest bardzo młody. Jesteśmy przekonani, że daje sobie radę i da również w przyszłości. Czy wystawiłbym go w meczu z Chelsea? Zachowam to dla siebie. To sprawa trenera.
André Gomes: Myślę, że Valverde zawsze w niego wierzył. Grał już od pierwszej minuty, wchodził z ławki, dziś poradził sobie na prawej obronie. Daje z siebie wszystko, trzeba być po jego stronie. Jest regularny, słowny i pracowity.
Komentarze (7)