La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1014 Culés

3

"Protesty kibiców Manchesteru United wymknęły się spod kontroli!

Część z nich wkroczyła na Old Trafford i domagają się odejścia władz klubu. Do derbów z Liverpoolem zostały raptem 2 godziny, piłkarze zaraz mieli przyjechać na stadion. Nadgorliwi fani Czerwonych Diabłów doprowadzą do walkowera ze swoimi odwiecznymi rywalami?

Miał być najważniejszy mecz w końcówce sezonu, a pachnie skandalem. Dodajmy, że jeśli United przegraliby walkowerem, to Manchester City zapewni sobie mistrzostwo!"

https://www.szybkiplik.pl/download/c19afbf30c09ef0c37a89430ec6715e2.jpg

[Fanpage, Mistrzowie Polski]

Dzieje się w Manchesterze.

Komentarz usunięty

1

@adambądkowski93 Liverpool musi w tym meczu zdobyć 3 pkt bo inaczej out z LM.

1

@Encore są bliżej Ligi Europy, podobnie jak Juventus. Jeśli do tego dojdzie, to będzie ciekawie w przyszłym sezonie w LE.

2

@adambądkowski93 Od zawsze wiedziałem, że w Manchesterze porządni kibice są.

0

@adambądkowski93 Jeśli wygrają dziś to mają jeszcze duże szanse na LM

3

@Kettger United zawsze było wierne tradycji. Taka Superliga to granat dla kibiców.

1

@Encore to nie są kibice

0

@Encore Dlatego nie dziwię się, że chcą go wynieść na rękach, prosto do siedziby JP Morgan. :D

0

@Encore jeśli wygrają. Z ciekawości chciałbym zobaczyć takie ekipy jak Live czy Juve w LE, jak sobie poradzą z zespołami o poziom niżej i na swoim poziomie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?