- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 659 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 659 Culés
4
Ja nie wiem jak musi być słaby ten Arthur skoro przegrywa rywalizację z takimi anty kreatywnymi koniami do biegania jak Weston, Rabiot i Bentancur :D
2
@Coutinho007 No ale, Arthur ani nie biega jak koń, ani nie daje kluczowych piłek. Zresztą teraz żeby konkurować w Europie, to trzeba mieć takich koni do biegania w pomocy.
1
@kamilop Same takie są Konie do biegania obecnie w 2 linii :D Roznice są tylko lekkie np w technice, są trochę bardziej zaawansowani jak De Jong i Barella i mniej jak Weston czy Goretzka.
3
@kamilop No Juve ma i będzie w LE grać :V
0
@AlexDark00 Nie piszę że Juve ma. Po za tym, to że jest dany piłkarz wybiegany, nie musi oznaczać że jest "drewniany" technicznie.
0
@Coutinho007 Do tego dążę. Że taki wybiegany, silny fizycznie pomocnik, może dodatkowo być przyzwoity technicznie, nie koniecznie podawać jak Xavi, ale grać w piłkę ok. Coraz mniej dzisiaj piłkarzy, jak Xavi, a coraz więcej pomocników box2box.
0
@kamilop No nie ale obecnie samych takich w piłce mamy pomocników mlodego pokolenia a coraz mniej artystów i pomocników o profilu Xaviego. Takich Koni do biegania to jestem ci jednym tchem wymienić izi 5, De Jong, Barella, Fede Valverde, Goretzka, Van De Beek a takich artystów to chyba tylko Thiago, Verratti, Kimmich i Gundogun.
0
@kamilop No tak, to się trochę różni na tych baedziej zawansowanych technicznie jak De Jong, Pogba czy Barella i tych mniej jak Goretzka czy Weston. Spory boom na takich ogólnie jest.
0
@Coutinho007 Ja bym jeszcze Parejo dorzucił do rozgrywających.