La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1352 Culés

2

Ciekawe jak to jest, że taki kozak jak Messi, kompletny praktycznie w każdym aspekcie gry nie potrafi przylutować z karnego.

0

@bartekvisca A zobacz ile ich strzelił?

3

@bartekvisca Karne to presja. Nie każdy sobie z tym radzi

0

@bartekvisca Stres go chyba zżera przy karnych, nie widzę innego wytłumaczenia.. Z wolnego potrafi przywalić w samo okno, a z karnego leciutko i to nawet nie przy słupku uderza...

0

@bartekvisca messi ma swietne statystyki z karnego. Na 30 ze 2 moze nie strzelil

0

@bartekvisca Messi to introwertyk a prezja źle działa na introwertyków

0

@bartekvisca problem leży w psychice

0

@Encore Messi ma przeciętny wynik jeśli chodzi o karne. Ani bardzo dobry, ani bardzo zły. Mówi się, że piłkarz powinien statystycznie strzelać 4/5 karnych i Messi jest blisko tej granicy.

Jego % karnych jest np. blisko Ronaldinho.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?