La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1809 Culés

19

Troche drazniace u naszego trenera jest to, ze skresla zawodnikow i praktycznie robi ciagle te same, przewidywalne zmiany - wiem, ze Puig ma tu wielu przeciwnikow, ale uwazam, ze chlopak posyla czasami genialne podania za plecy obroncow, jest dynamiczny i mega uzdolniony technicznie, a skoro jest taki zalosny taktycznie, to od tego chyba jest sztab szkoleniowy, zeby rozwijac zawodnika, a nie spawac do lawki. Podobnie z innymi, nie chce mi sie wierzyc ze Pjanic jest az tak slaby, zeby nawet nie byc branym pod uwage do wejscia na 5minut, jestesmy strasznie ograniczeni jezeli chodzi o zmienianie przebiegu meczu zmianami, a Moriba tez ostatnio slabiej.

15

@gryfiT. Mylisz się, Pjanic jest aż tak slaby.

2

@RosjaninBut mozliwe, ale jest pilkarzem Barcelony wiec z automatu mu kibicuje, no i jest to troche przykre, ze zamiast sprobowac chlopaka troche odbudowac, to tez od pol roku siedzi i nie gra, ewidentnie bedac odsunietym od zespolu, po ludzku go szkoda, bo pamietam jak oglosili jego transfer do nas, jak swietowal z rodzina przejscie do swojego klubu marzen, a tu cyk 'kosa'? z trenerem xd

2

@gryfiT. Koeman jest trenerem konserwatywnym. Nie cierpie tego ale tak po prostu jest - chociaż piłkarz prezentuje się dobrze (Puig na początku sezonu), jeśli nie pasuje do koncepcji trenera to nie ma miejsca dla niego bo trener myśli tak a nie inaczej.

2

@gryfiT. Czy Wy w końcu zrozumiecie, że problem Puiga nie leży w tym, że nie potrafi grać w piłkę, ale w tym jak on gra bez piłki. Biga jak potłuczony nie wiadomo po co i gdzie. Nie raz i nie dwa było na meczach widać jak inni mu pokazują (najczęściej Busi), gdzie ma biec czy w ogóle się poruszać, a potem i tak lata bez sensu.
Piłka to nie tylko hop siup do przodu.

1

@gryfiT. Koeman po prostu nie jest typem wizjonera jak Pep. Gdyby u nas był Guardiola to zaraz by coś nawymyślał że Puig grałby na prawej obronie, Roberto na napastniku a Pjanić w obronie i albo by to działało albo byłaby klapa. Ronald jak sam mówił, jak coś działa to woli nie zmieniać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?