- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1270 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1270 Culés
2
Ładnie przyszłość w ataku się maluje póki co.. Ehh Liczę a jakieś transfery na LS i 9 niech biorą tego Memphisa i np nie wiem na 9 kogoś ciekawe załatwią bo nie wyobrażam sobie jakoś dalej takiej patologii w ataku, kiedyś MSN dzisiaj Messi, Antoś (Jak nie zapomni co to jest forma to jest dobrze) Dembele, który zawodzi Trincao z 1 nogą biegający w prawie każdym meczu z pełną zbroją, Braithwaite...
0
@Coutinho007 Depay+Aguero
0
@kamilop wspaniale skrzydla
0
@Coutinho007 akurat Antoine od początku roku ma forme, a jak nawet gorzej mu idzie to zawsze znajdzie się w odpowiednim miejscu i strzeli bramkę. Bardzo mnie to cieszy
0
@amanter Depay na skrzydle
0
@Coutinho007 No Depay po doniesieniach o Fatim to mus. Na N ciężko kogoś wynaleźć... Może ten Boadu, albo Malen? Jest jeszcze Isak z Sociedad. I tak jak pisałem wcześniej potrzebny będzie drugi skrzydłowy na przeciwległe skrzydło, jeśli odejdzie Dembuś. Dużo pozycji do obsadzenia, mało opcji, bo kogo na te prawe skrzydło dać? Jest bardzo mało piłkarzy w naszym zasięgu na tę pozycję, to samo tyczy się pozycji "9"
0
@DaPidejpi Ale ma takie mecze też że potrafi znikać i to ma miejsce często, że nagle strzeli 3 bramki na miesiąc i da asyste i nagle do końca miesiąca nie ma go.
0
@AlexDark00 Drugi skrzydłowy? Bryan Gil może był by dobrą opcją
0
@Coutinho007 Za młody, za drogi. Nam potrzeba kogoś bardziej na już. Collado może być na zmiennika PS, trzeba by sprzedać Trincao.
0
@AlexDark00 35 mln za Bryana Gila, który wydaje się być skrojony pod Barce stylem gry to za drogo? Przypominam ci, że za Trincao dali podobną kasę a koles jak dziecko we mgle gra.
0
@Coutinho007 Wcześniej mieliśmy takie pieniądze, teraz z tym trochę ciężko.
0
@AlexDark00 Są zawodnicy na sprzedaż jeszcze.
0
@Coutinho007 Wiem, zobaczymy jak się to potoczy. Bryan Gil to wgl PS? Bo kojarzy mi się z lewym skrzydłem.
1
@AlexDark00 On grał na LS, PS, LP, PP czy na 10.
0
@Coutinho007 Nie widziałem go w akcji jeśli mam być szczery. Słyszałem, że ogromny talent, zaś są też głosy o tym, że taki świetny nie jest.