La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

konto usunięte

8

Vademecum populisty:
-Znajdź grupę niezadowolonych i pokrzywdzonych
-Wywołaj w tej grupie jeszcze większe poczucie niesprawiedliwości
- wywołaj w tej grupie przeświadczenie, że jesteś ich zbawcą
- zaproponuj proste rozwiązania trudnych problemów
- kiedy problem jest zbyt trudny to neguj jego istnienie
- twórz sieci powiązań i teorie spiskowe
- bądź hipokrytą, np. umieść w nazwie partii słowo "Wolność" ale sympatyzuj ze skrajna prawicą i potępiaj wszelkie mniejszości

7

@tomFCB nic głupszego dziś nie przeczytam.
Ostatnie dwa punkty
- twórz sieci powiązań teorie spiskowe (biała supremacja, dyskryminacja wszystkich przez heteroseksualnych białych mężczyzn i heteroseksualne białe kobiety wmawiając, że ich dyskryminują tylko dlatego, że nie przekładają rzeczy, które powinny pozostać w sferze społecznej na sferę polityczną - patrz myślnik pierwszy.
Bądź hipokrytą i opowiadaj o tolerancji, gdy masz na celu nie czyjeś prawa tylko poniżenie, ograniczenie praw ludzi, którzy tej "tolerancji" nie uznają.
Pan Jkm, którego nazywasz populistą głosi wolność... gospodarczą. Seksualną również. Zawsze potępiał jakiekolwiek ataki na homoseksualistów. Nie nasza sprawa co kto robi w łóżku. To jest wolność kolego.

konto usunięte

0

@Majkel34 populizm może być zarówno prawicowy jak i lewicowy. W RP mamy problem z tym pierwszym i jego reprezentację w sejmi. Jak będzie Lempartowa w sejmie to będę pisał o debiliźmie lewicy. Mikke jest populistą, tak samo Braun i Bosak.

7

@tomFCB jest już Pani Wielgus, Pani Jachira. Towarzysze Czarzasty i Zandberg. Masz z czego wybierać.

konto usunięte

0

@Majkel34 do Wlodka mam jakis sentyment - a z Wielgus i Jachirą to się zgodzę!

3

@tomFCB No więc sam widzisz.
Problem polega na tym, że ludzie to debile i ślepo wierzą wszystkim, lub źle interpretują i dopasowują pod własne teorie i potrzeby. Dlatego masz osoby, jak ja, które podważają podejście Rządu i ludzi do pandemii (opieranie działań na retoryce strachu), a masz też idiotów, którzy chodzą po szpitalach bez masek i wrzucają filmik do neta xD
To nie wina Korwina, że 50% jego odbiorców to idioci (% ze wzoru Hajty)

konto usunięte

0

@michal26 temat rzeka. Spotkamy się kiedys w Westeros to podyskutujemy XD

2

@tomFCB Otóż to! Nierozumiem tylko dlaczego Twój post lajkują tylko lewicowi użytkownicy tej strony? Przecież pod ów kategorie populistów można podać homoseksualistów, czarnych, bezrobotnych, socjalizm, katolików, mieszkańców wsi, narodowców, muzułmanów, biednych. Każdego na kim populiści robili poparcie według podanego przez Ciebie schematu

konto usunięte

2

@patry295 przeraża mnie że w dobie komputerów internetu i powszechnego dostępu do osiągnięć nauki ludzie idą na skróty i słuchają populistów od wyznawców Floyda po fanów Brauna...

0

@tomFCB Prosta papka łatwiejsza do przyjęcia :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?