La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1276 Culés

5

Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTa
Ronaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn wyczyn, każdy by tak mógł.

La Rambla nie zawodzi XD

22

@Conradxc No gdzie jest Algieria a gdzie Uzbekistan xDD (22 różnicy miejsca w rankingu)

2

@Filipem W Afryce i Azji.

Dupa cicho tam.

27

@Conradxc Tak już się z dystansem przekomarzając to jednak Algieria to drużyna conajmniej tier wyżej niż Uzbekistan xD

1

@Filipem ale co to ma do rzeczy? Chłopie, można Ronaldo nie lubić ale sam fakt, że jest na tym Mundialu w wieku 41 lat i strzela bramki to całkiem niezłe osiągnięcie. Postawiłbym na to kilka złotych, że już nie zobaczymy za życia takich graczy jak on czy Messi.

2

@Filipem Messi w ostatniej kolejce będzie grał z Jordania, która w rankingu jest jeszcze niżej niż Uzbekistan.

0

@El Plutoninho no to tym bardziej, niby tier wyżej a widziałeś co wyprawiał Zidane na bramce? Przecież w okręgówce byś pewnie znalazł solidniejszego bramkarza, obrona też sie raczej nie popisała :D

20

@Conradxc Mbappe jest wybitnym graczem, Yamal ma atuty jakich CR7 nigdy nie miał takrzowiniętych np. drybling, więc jest potrajany, więc co to za pitolenie, ze nie zobaczymy kogoś jak CR7.

W ogóle co to za zestawienie CR7 i Messi na jednym poziomie? To idiotyczne.

2

@Conradxc Tutaj caly Uzbekistan jest na poziomie Zidane :P

1

@Conradxc Albo nie strzela w jakims meczu- "słaby jest, tylko przeszkadza ". Z inną drużyną strzela" a z ogórkami to się nie liczy, a każdy by tak strzelił " no żałosne i śmieszne.

0

@Comentateiro to samo było z Fatim, już był drugim Messim, już liczyliście ile to złotych piłek chłopak zgarnie. Jakoś szczególnie nie dziwi mnie to, że nie rozumiesz zestawiania CR7 i Messiego, wielu rzeczy nie rozumiesz, ale jeszcze trochę życia przed Tobą.

4

@Conradxc ma sporo do rzeczy, bo te bramki po prostu znaczą mniej niż kiedyś. Uzbekistan widać w tym meczu, że to jednak półamatorzy i gdyby nie rozszerzenie to ich by tu nie było.
Trzeba też oddać, że gol to gol, ale z tyłu trzeba mieć na uwadze że będzie to standard że taki mbappe będzie ladował po 12 bramek na turniej co kiedyś było niewyobrażalne.
I jestem pewien że przebije on rekord messiego dwukrotnie.

0

@El Plutoninho no dobra, czyli jak z Jordanią Messi strzeli hat-tricka to napiszesz że te bramki sie nie liczą bo jest to drużyna niżej notowana niż Uzbekistan?

0

@VbamboeB ale Mbappe nigdy sie nie zbliży do Messiego czy nawet do CR7. To ile oni zdobyli na przestrzeni całej kariery, tak wiele lat bycia na totalnym topie. Wyobrażasz sobie, że Mbappe za 12 lat jedzie na kolejne MŚ?

0

@Conradxc Pod jakim względem nie zbliży się do Ronaldo i Messiego? Reprezentacyjnie przecież już jest od nich lepszy, albo za chwilę będzie- jak na przykład w statystyce goli. Indywidualnie miażdży i Messiego i Ronaldo w kadrze, patrząc na to ile strzela i w jakich meczach te bramki padały.

0

@Conradxc Nie wiem co to za równanie matematyczne odwaliłeś ale ja nigdzie nikomu bramek nie zabierałem xD

0

@Geble O ile będzie grał xd

4

@Conradxc A jesteś w stanie odnieść się merytorycznie, poza niezrozumiałym gdakaniem?

4

@VbamboeB Mbappe miażdży Leo w kadrze? Brawurowa teza

4

@Comentateiro Ronaldo nigdy nie zagral takiego dobrego turnieju w repce jak Yamal czy Mbappe

0

@Conradxc oczywiscie ze moze,
Wiek sportowcow sie wydluza, medycyna, profesjonalne przygotowanie, dieta

Mbappe to nie tylko szybkosc, ale tez swietne strzaly - moze zajac miec na 9

4

@mekston Też się nad tym zastanawiałem, więc porównałem statystyki CR7 z Euro 2016 i Yamala z Euro 2024 i Yamal wypada lepiej. Już pomijając nawet wrażenia wizualne, które są na korzyść Lamine'a.

I nie wiem, dlaczego przy nazwisku CR7 istnieją 2 asysty, skoro miał tylko jedną

0

@Comentateiro Oczywiście jeżeli zestawisz sobie gdzie był Leo w wieku Mbappe kadrowo. Nawet bez tego patrząc na ilość trofeów, bramek i testu oka Mbappe mimo że ma 3 turnieje mniej osiągnął prawie to samo. Patrząc na ten moment trudno nie uznać tego za miażdżącą przewagę.

2

@VbamboeB "Reprezentacyjnie przecież już jest od nich lepszy: - nie jest lepszy. Jeśli napiszesz w wieku 27 lat reprezentacyjnie jest od nich lepszy to tak, ale tak nie napisałeś.

Nie porównuję zawodników na danym etapie, tylko całościowo.
Jak zresztą porównać zawodnika, którego federacja ostawiała cyrki, miał o wiele słabszy zespół co imprezę, dziwacznych trenerów z drugim zawodnikiem, który co roku gra w dream teamie?

Dlatego Mbappe chętnie postawię wyżej, kiedy będzie wyżej. Na razie nie jest. Na razie niech zrobi to co Leo i zostanie 2 razy graczem turnieju MŚ. No choćby 1 raz.

2

@Comentateiro jesli transfermarkt to oni czasami jakeis dobitki, slupki, karne licza

2

@Comentateiro Argentyna miala kadre albo kadre i trenera ktora nie byla tier 1

W 2018 warto popatrzec na staty w eliminacjach Conmebol kiedy byl Messi w kadrze i kiedy go nie bylo

Mbappe od kiedy wszedl do kadry Francji ma repke tier 1 na kazdym turnieju. W 2018 byl silnym dodatkiem ale cala kadra byla top - od obrony, przez pomoc po napad, a glownym liderem byl Griezmann

0

@Comentateiro to, że Ty nie porównujesz zawodników na danym etapie to już Twój problem. Nie jesteś wyrocznią kiedy i w jakim momencie można zawodników porównać.
Tak samo argument dotyczący kadr obu zawodników. Nikt Mbappe bramek za darmo nie oddaje. Strzela je w finałach i przeciwko mocnym ekipom. Trzeba być ignorantem by tego nie zauważyć. Mamy nie doceniać ilości goli i wkładu Mbappe, bo gra we Francji? Absurd.
Znowu, to gdzie Ty stawiasz Mbappe to Twój problem. Ja stawiam go wyżej bo to ile zrobił w tak krótkim czasie bije i wyniki Ronaldo i Messiego gdy byli w jego wieku i jest to fakt. Wystarczy, że w tym turnieju dojdzie po raz trzeci do finału i już osiągnie znacznie więcej. Trzeba czasami wyjść ze swojej bańki i docenić innego gracza.

0

Messi 2 bramki z Austrią.

1

@VbamboeB Napiszę do Ciebie w Twoim dziwacznie groteskowym stylu:

To, że Ty porównujesz zawodników na danym etapie to już Twój problem. Nie jesteś wyrocznią kiedy i w jakim momencie można zawodników porównać.
(widzisz absurd - Ty robisz dokładnie to samo, czyli wybierasz sobie etap)

Nie widzenie różnic w sile i potencjale reprezentacji, to już zwykła nieuczciwość porównawcza, i to Twój wielki problem.

Poza tym, ja bardzo doceniam Mbappe, a to że wmawiasz komuś, ze go nie docenia, to Twój problem. Tym razem ze zrozumieniem treści.

A skoro bawisz się w jasnowidza tez napiszę zdanie zaczynające się od "wystarczy, że". Zatem "Wystarczy, że złapie kontuzję, a nie osiągnie niczego więcej"
To, że do dyskusji wprowadzasz spekulacje, to Twój problem.

Twój wpis to Twój wielki problem.

0

@Conradxc a spróbuj tu powiedzieć, że dostawiacz nogi i samolub Ronaldo ma więcej asyst w LM od Messiego, który rzekomo jest kreatorem gry z innego wymiaru xD

0

@Comentateiro Ale to ty postanowiłeś odnieść się do mojego komentarza, a nie odwrót. Skoro chcesz wejść w polemikę z komentarzem to zamiast stosować oceniającego grubiańskiego stylu przedstaw jakiś merytoryczny fakt. Czy Twoja pierwsza odpowiedź była merytoryczna? W mojej opinii nie wnosiła nic poza twoim aroganckim w mojej ocenie stylem.
Radzę też lepiej czytać to co napisałem. W żadnym punkcie mojego komentarza nie stwierdziłem, że nie dostrzegam różnic w sile reprezentacji. Tworzysz więc sobie demona z którym sam potem walczysz. Idąc dalej, nigdy nie moglibyśmy porównać dwóch zawodników, bo zawsze będą grać w innych kadrach. Nie da sie tej zmiennej wyeliminować. Zmienną, którą możemy zrównać jest z pewnością czas. I uważam, że niesprawiedliwym byłoby oceniać Mbappe po 3 turniejach i Messiego bo 6. Jak spojrzymy na to gdzie Messi był na swoim 3 turnieju i indywidualnie i drużynowo to widać przepaść. Co do kontuzji Mbappe, ja mogę równie dobrze napisać, że strzeli jeszcze 50 bramek i wygra 2 razy mundial, ale czy uprawianie gdybologii ma tu sens? Gdy Mbappe zakończy reprezentacyjną karierę to wtedy będę oceniał ich za całokształt.
To że reprezentacje się różnią nie upoważnia do tego, by deprecjonować Mbappe. Idąc tym tokiem myślenia gol Curacao powinien być liczony podwójnie?
Wystarczy, że czasami wyjdziesz z pozycji swojego ,,wszystkowiedzącego,, stylu brawurowych tez. Wtedy część twoich problemów też zniknie. Pozdrawiam

1

@VbamboeB Sam zastosowałeś pierwszy gdybologię, ja ją wyśmiałem, a teraz pytasz czy uprawianie gdybologii ma sens? Czyli de facto sam podważasz swój poprzedni wpis.

Chłopie, Ty nawet nie kontrolujesz tego co piszesz. Dlatego rozmowa z Toba nie ma sensu

0

@Comentateiro widzę chłopie, że bardzo Twoje ego ucierpiało. Trzymaj się tam

1

@Conradxc chciałem coś pisać, ale dla pewności wszedłem w profil i już nie muszę się odnosić.

0

@Conradxc czego oczekujesz na polskim forum Barcelony? Żeby chwalili Ronaldo, legendę Realu? Proszę Cię. Albo Mbappe, okładkę Realu? A rozmowa kto kogo przewyższa to już w ogóle marzenie ściętej głowy. Messi strzeliłby dziewczynom u12 i większość będzie się tym podniecała. Tak samo, ale na odwrót, na forum Realu. Dobry z Ciebie troll xD

0

@Conradxc Pamiętam jeszcze czasy, jak głoszono, że maszyna CR7 będzie grała do 40, a leniwy Messi, który ma tylko Xaviego i Iniestę skończy karierę w wieku 30 lat. Plus - wiadomo, że jakość piłkarska jest drugorzędna kiedy decydować ma popularność. Tu Ronaldo, już od początku kariery irytujący, nazbierał przez ostatnie lata tylko punkty ujemne. Więc w sumie czym La Rambla miałaby Ci sprawić zawód?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?