La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 991 Culés

34

Jeśli Dembélé nie przedłuży kontraktu, Barcelona wystawi go na sprzedaż, tak jak Coutinho, Firpo, Umtitiego, Aleñę, Braithwaite'a i Pjanicia.


11

@Chakalaka No i to mi się podoba. :)

5

@Chakalaka Jest zamortyzowany, więc no cóż, teraz wyciągnąć za niego tyle ile się i sprowadzić w jego miejsce Bryana Gila.

2

@Coutinho007 Depaya

2

@Pawlak1992 Depay też pewnie przyjdzie, poza tym Memhis to LS nie PS.

1

@Coutinho007 moze warto skonczyc z półśrodkami i kupić prawdziwego skrzydłowego. Gil to melodia przyszlosci, a my nie mamy skrzydeł od odejścia Neymara, Gol fajna opcja ale jako drugi skrzydłowy grający z Elche itp

1

@FCB24 Prawdziwy skrzydłowy to wydatek z rzędu 100+ mln, takiego Sancho np oczywiście, że wolał bym od Gila ale nie stać nas. Poza tym czy widziałeś jakieś mecze Gila?

0

@Coutinho007 widziałem, spoko grajek, nie twierdze, że nie. Ale jednak w LM jeżeli nie chcemy kolejny raz odpaść w 1/8 to wg mnie za mało.

1

@FCB24 Jeszcze przyjdzie pewnie Memphis a to już jest klasowy zawodnik i to za "Free"

4

@Coutinho007 Myślę, że jeśli Depay przyjdzie do Barcelony, to nie będzie ani LS, ani PS, tylko będzie grał na dziewiątce, bo tak grał u Koemana w reprezentacji Holandii.

0

@Chakalaka Like It

2

@Pawlak1992 Może taka opcja być ale Memphis to wszechstronny zawodnik i potrafi fajnie zagrać na LS i na szpicy.

1

@Coutinho007 LS pewnie będzie dla Neymara, jeśli tu trafi.

konto usunięte

1

@Chakalaka Firpo taki mierny, że go 2 razy wystawili XD?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?