La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 739 Culés

8

Jaki to jest cep :D

Borek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem niektórzy: „nie no za późno te mecze”, albo następny nie chce Polski na mundialu, bo go to frustruje, jest straumatyzowany. Ja cały czas pamiętam ten mały telewizorek, drugie piętro, osiedle Tuwima. Klęczę, Zibi strzela tej Belgii, człowieku łzy w oczach. Dzisiaj goście dostają HD, 4K, 95 cali: „za dużo meczów”, „nie ta godzina”, „nie jestem wyspany”."

Niech Mati wstaje codziennie o 5-6 rano do pracy, zasuwa 8 godzin (pomijam już obowiązki domowe), a potem niech sobie obejrzy mecz Jordania- Algieria o 3 w nocy i idzie znowu do pracy :)
I porównuje to do MŚ w Hiszpanii, gdzie godziny meczów były normalne i drużyn o połowę mniej, a on miał wakacje jako 8-letni gówniak :)

A z tym 4k, to go poniosło, bo TVP nie nadaje w tym formacie :D

Gość już całkiem odklejony...

3

@norbi77 W pełni popieram Borka, moim zdaniem, nie tylko przy okazji MŚ, ludziom już się z tego luksusu i wygody w dupach poprzewracało

4

@norbi77 typowy celebryta, który mózgiem nie jest w stanie pojąć dlaczego mecze w środku nocy są problematyczne dla ludzi

no pan Borek nie musi rano wstawać, ale żeby nie pojąć że inni muszą to ja już nie wiem co trzeba mieć w głowie xD

3

@marcin62
Napiszę więcej...on nawet nie komentuje meczów w nocy/nad ranem :)

0

@Comentateiro
Jak się nie pracuje, to pewnie nie stanowi to problemu.

0

@marcin62 Pan Borek sypia 5-6 godzin dziennie, bo ma organizm, który nie potrzebuje dużo snu i pan Borek jest bardzo pracowitym typem.

2

@Comentateiro
I ma duże kopyto :P

0

@norbi77 Jasne, w czasie MŚ, na wakacjach siedzi. Co chwila w rozjazdach, ma bardzo dużo meczów. Udziela się w Kanale i przecież do wszystkiego musi sie przygotować.

Jakie Ty masz wyobrażenie pracy, przy taśmie na czworakach?

2

@norbi77 Z godzinami nie da się niestety dogodzić wszystkim. + jest , że 2 następne mundiale będą w przyjaznych porach.
4k powinno być standardem dla takiej imprezy i powinni już nawet oferować 8k.

0

@norbi77 Ale wiesz, że on się odnosił do ludzi pracujących przy Mundialu, a nie do szarego Kowalskiego?

1

@Comentateiro I mało empatycznym, skoro nie może pojąc że dla kogoś mecz o 2 w nocy, kiedy o 4 czy 5 musi wstać do tyrki jest problematyczny

0

@Geble
Tego nie wiem.

0

@Comentateiro
Jak on się tak przygotowuje jak komentuje, to można sobie wyobrazić ten jego "wysiłek".

1

@norbi77 Bardzo dobrze komentuje, a merytorycznie jest zawsze bardzo mocny.

0

@Comentateiro
Oczywiście :D

1

@Adran360 Jakoś poprzedni był w 4k z HDR, więc nie rozumiem czemu tu jest tylko full hd.

0

@norbi77 Wolisz Laskowskiego z klimatem z siatkówki plażowej? Twój wybór. Borek ma ogromną wiedzę i robi jakies emocje. Nie rozumiem co to za trend, by po nim jechać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?