- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 751 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 751 Culés
9
Od dziś mam przedstawiać siebie jako Europejczyk, a nie Polak, prawda ?
9
@Ojciec5tkidzieci Tak, niestety
0
@Ojciec5tkidzieci Polakiem nie przestaje się być. Ja jestem za członkostwem Polski w UE, ale na zasadzie partnerstwa, a nie jakiegoś pseudo Europejskiego państwa federalnego. Jeżeli dalej będzie to szło w taką stronę, to na poważnie zastanowiłbym się nad opuszczeniem tej organizacji. ( podpisując wcześniej jakieś dokumenty, które ułatwiały by handel i utrzymywał z zachodem raczej serdeczne relacje)
0
@Ojciec5tkidzieci Ja się chyba nigdy jako Polak nie przedstawiałem.
0
@Persyfl A widzisz, różne pisze życie scenariusze.
Mnie się zdarzyło kiedyś bedac w pracy w Holandii na pytanie "jakiej jestem narodowości" odpowiedzieć, że polskiej. Póki co emigracji nie planuję, ale w przyszłości możliwe, że to co powiedziałem w 2015r. odejdzie do lamusa i obowiązywać będzie odpowiedź, że "europejskiej". :)
0
@Ojciec5tkidzieci A w tym sensie. Mi chodziło o to, że nie utożsamiam się specjalnie z narodowością, więc o niej nie mówię, jak nie pytają.
Poza tym, pod względem kultury, większy wpływ miały na Mnie dzieła niepolskie niż polskie. Niby uwielbiam Leśmiana, ale nie trawię Sienkiewicza i Wyspiańskiego czy Prusa. Gardzę polskim kinem współczesnym, raczej nie kibicuję polskim drużynom itd.
0
@Persyfl Niepytany też nie wyskakuje na start "witam, jestem z Polski". Tylko podałem przykład jak ktoś mnie o to zapytał. ;)
Koszulek czy bluz z flagą polski lub innymi symbolami też nie noszę, stąd nie jestem z tych afiszujących się swoim pochodzeniem. :)