- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 639 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 639 Culés
2
Dobra, to jeszcze raz, bo podobno link nie działa:
Ja rozumiem być zwolnionym z zadań defensywnych, ale jak już się wraca, to powinno się kryć swojego do końca, a nie odpuszczać, aby doskoczyć do tego co ma piłkę.
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1791847286863394908/3BF12DBC882CB77472F7349E5C84D5A3423CE11B/
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1791847286863396008/13193E677B8E60C5C2977C6AE3E0BC65B297A829/
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1791847286863399337/6B5FF0C5AE7CC77E66AAB67F7833F9D863C312F5/
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1791847286863400985/F0D77C9CA29BDFFE5CB20DC3969B009E60532D06/
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1791847286863402360/441372F05A45753C4E291ECF67544DC5AAA39B7F/
PS. Ten lewy obrońca, to powrót niczym De Jong,czy Busi na jesieni.
1
@Rewolucja123 Czy to był Neymar?
1
@Encore Tak, to był Neymar. dwukrotnie nawet zerkał w tej sytuacji w stronę Mahreza i dwukrotnie widział go bez krycia.
0
@Encore Jak najbardziej
0
@Rewolucja123 dobra już odpowiedziałeś
0
@Rewolucja123 Griezmann by nie odpuścił :)
0
@Bartas7VeB No nie wiem. :/
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1791847286863440065/5B051E80EC0F58D8FE003549D13B7CA206981985/
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1791847286863440510/290D36F30395BF6157B8A1E695FC2E22A6C62743/
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1791847286863442122/9BE38D224C6F5D55D88F5C2F7F5D64C9C7423CB5/
E. Nie wiem, ja biorę z BT te skróty, bo są fajne, na parenaścię sekund przed golem. Jak Ci zadziała, to proszę bardzo:
0
@Rewolucja123 Zepsułeś narracje :(