La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1547 Culés

konto usunięte

16

odnoszac sie do wczorajszego zachowania Di Marii

Tak jest zawsze w przypadku PSG, kiedy wygrywają, naśmiewają się z przeciwnika, a kiedy przegrywają, stają się agresywni. Brakuje im sportowej fair - play

takie zawsze odnosze wrazenie

7

@Ronaldinho10VB przecież większość tak ma. Spójrz chociażby na Albe czy Suareza

5

@Bykunn Na swoich ciężej im spojrzeć obiektywnie :)

1

@Bykunn u nas głównie ci dwaj tak mieli i na szczescie byli w mniejszosci:)

konto usunięte

0

@Bykunn ktora wiekszosc Byku ? chcesz mi powiedziec ze Bayern , Man City , Juventus robia tak samo ? mozesz podac przyklady ? co do Suareza to pelna zgoda ale o tym juz pisalem kilka razy .Irytowalo mnie jego zachowanie i o tym mowilem nie raz

Alba tez tak mial , tutaj tez zgoda , o tym tez pisalem ze nie wytrzymuje presji

@messiandiniesta nie , bo o Suarezie pisalem nieraz , o tym jak jego zachowanie mnie irytuje dlaczego ciesze sie ze nie gra u Nas

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?