La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 639 Culés

5

Neymar, Neymar, Neymar...a ja mam nadzieję, że Laporta nie jest ślepo zapatrzony w jeden punkt, ale dostrzega potrzebę nie tylko ściągnięcia gwiazdy, która wzmocni zdecydowanie nasz zespół w napadzie, co jest niezbędne, gdyż Barca potrzebuje 9, ale też pamięta o obronie, bo to jest formacja, która przysparza nam nie od dziś mnóstwo kłopotów. To głównie z jej powodu nie raz i nie dwa załamywaliśmy ręce w tym sezonie, gdy przeciwnicy często zdecydowani słabsi wbijali nam gole, a wygrywane mecze przegrywaliśmy lub remisowaliśmy, bo następował nagły sabotaż w obronie. Ile znaczy solidna obrona pokazało wczoraj City i wspaniały występ Diasa. Mam więc nadzieję, że Joan i jego sztab zdają sobie z tego faktu sprawę i pracują w ciszy swych gabinetów nad tym, żeby zdecydowanie wzmocnić tę linię drużyny, bo w innym przypadku, ciężko będzie rywalizować z najlepszymi w Europie, a w ręcz będzie to pewnie ponownie niemożliwe, co pokazały ostatnie lata i nasze występy w LM. Leo i Neymar czy ktokolwiek przyjdzie, zrobią swoje z przodu, ale wszystko będzie na darmo, jeśli w obronie nadal będzie biegał co mecz zasłużony Piqué czy Roberto, a wspomagał ich będzie elektryczny Clément.

konto usunięte

1

@Pilka_jest_okragla problem jest taki ze nie ma do wyciagniecia sensownej 9ki, a sam Neymar też jest zbędny, kolejna 10ka w klubie nie wiem po co i na co

konto usunięte

3

@Pilka_jest_okragla Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie: Ney, Depay, Aguero, Garcia.

2

@LuisSalvano I gdzie byś upchał tych napastników wszystkich? :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?