- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 993 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 993 Culés
0
Zastanawiam się dlaczego zwolennicy Neymara tłumaczą jego średnie statystyki kontuzjami. Tzn. oczywiście mają one na to wpływ, ale to jest tak jakby kolejna wartość ujemna i argument bardziej dla przeciwników. Przecież siedząc na trybunach nie da nam nic, odnosi je regularnie co sezon. Niejednokrotnie Dembele był tu złomowany z tego powodu, a u Neymara jest to dziwnie przekręcane i wykorzystywane do tłumaczenia go dlaczego nie jest w stanie niszczyć Ligue 1. Ja już odstawiam na bok jego osobowość i sposób w jaki odszedł. Tak nawet na sucho nie jest on dla mnie w pełni atrakcyjny piłkarsko. Oczywiście będzie wzmocnieniem, ale nie takim jak to kreuje nasza wyobraźnia.
2
@masq Nie lubię wręcz Neymara, ale moim zdaniem jemu sie po prostu nie chce. Gra we Francji, to dla niego zabawa żeby kogoś czasem ośmieszyć, ale po co ma biegać i wypruwać sobie żyły zeby strzelac więcej bramek? Zarabia i bawi się piłką.
0
@masq Że was jeszcze nie znudził ten temat. Co chwile wałkować to samo ;d
0
@obiektywny12 nie wiem po to np. by wygrać ligę?
0
@masq Ten sezon jest o tyle dziwny, że jeszcze jej oficjalnie nie wygrali i może wcale to się nie stanie. Jednak co roku przed sezonem jest wiadomo kto ją wygra. Moim zdaniem to też strasznie obcina ambicje.
0
@masq Neymar jak wraca po kontuzji od razu jest w formie. Dembele przy nim to ogórek. Wystarczy spojrzeć na grę obu, a nie czyste statystyki. Rownie dobrze można powiedziec, że nasi pomocnicy od lat to placki, bo nie mają liczb.
0
@koksik2700 bo nasi pomocnicy to są od lat placki xD
0
@masq Myslalem, ze nie zauwazysz xD
0
@masq Tu nie chodzi o kontuzje bo to może złapać każdego ( patrz Fati) który zaraz będzie miał więcej operacji niż lat...
Chodzi o to że gdyby wszyscy byli zdrowi i zagrali 40 meczy sezonie. To Ney miałby lepsze statystyki niż obu panów razem.
0
@PatrykBarca ale nie jest zdrowy nigdy cały sezon, więc co to zmienia?
0
@masq myśli że miedzy Neymarem a Messim jest pewna chemia w grze.Jest tu dodatkowa siła gdzie osobno to słabiej wygląda.Wspólne akcje mogą dać wiele odzyjemności.
0
@masq U nas był. Dembele Też nie był A teraz jest. Mozna gdybac ale kontuzje nie biorą się z narzekania....