La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1558 Culés

konto usunięte

3

Nudny jest ten mecz niesamowicie.

1

@koziar Moim zdaniem bardzo ciekawy, dużo akcji, sporo strzałów i mało leżenia na murawie. Czego ci brakuje?

konto usunięte

1

@koziar to chyba powtórkę jakiegoś meczu Eklapy oglądasz

konto usunięte

0

@kempnou Bardzo proste taktyki obu zespołów. Brak składnych akcji, Chelsea nudna jak flaki z olejem. Mam wrażenie, że to 1/8 nie mecz o finał. 0 emocji.

0

@koziar wszystko jasne, nie gra twoja drużyna to wszystko kwestionujesz. Radzę spojrzeć bardziej obiektywnie i zluzować majty

konto usunięte

0

@kempnou Wczoraj nie grała moja drużyna i dobrze się bawiłem Zluzować to powinieneś Ty, napisałem to co czuję i mam do tego prawo. Mecz jest bezbarwny.

0

@koziar ahahahaha, ale z ciebie dzieciak xd będziesz miał ciężko w życiu z takim podjęciem

konto usunięte

0

@kempnou Dzieciak, bo mecz mi się nie podoba i o tym piszę? Ktoś inny tutaj jest z dzieciarni. Żegnam.

0

@koziar Założę się, że bezbarwne 0:0 Barcy z Elche byś uznał za świetne widowisko. Powodzenia w życiu z takim kijem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?