La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 984 Culés

2

Jeśli nie wygramy ligi to poza pucharem króla naszym jedynym sukcesem w tym sezonie jest odpadnięcie Realu z LM...xD

5

@Stasiuburza prawda jest taka, że Real może co najwyżej wyrównać ilość trofeów zdobytych przez Barcelonę w tym sezonie, a mogą równie dobrze zostać z niczym.

0

@Stasiuburza to drugie osiagniecie

2

@Stasiuburza Jak dla mnie osiągnięciem jest wyjście z szamba i walka o mistrzostwo :D

4

@Stasiuburza Wprowadzenie młodych zawodników, ustalenie formacji, która wyciąga dużo pozytywów z różnych zawodników, ciągle szlifowanie charakteru, który choćby i odrobinę jest lepszy niż rok temu, odzyskanie radości Messiego, pozbycie się największych szkodników tego klubu w postaci Bartomeu i jego zarządu, pozytywne nastawienie do przyszłości dzięki młodym zawodnikom... Tych sukcesów jest zdecydowanie więcej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?