La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1105 Culés

konto usunięte

0

Ciekawe, że Neymar nie potrafi dostrzec jak bardzo przejście do PSG zawaliło mu karierę (czysto piłkarską oczywiście). Od czterech lat brak wygranej w Lidze Mistrzów, brak Złotej Piłki, w tym sezonie mogą nawet nie wygrać ligi francuskiej, drużyna gra bez ambicji i zaangażowania, bo i tak krajowe trofea wygrywają się same prawie za każdym razem.

No chyba, że już się z tym pogodził i zbiera po prostu kasę dla pra-pra-pra-wnuków.

0

@Avernand tak mu zawalilo kariere ze byl w finale i polfinale a my mozemy o tym pomarzyc i bijemy sie o mistrza z frajerskim Atletico i najslabszym Realem od lat .
No napewno Ney zaluje ze sportowego punktu widzenia xd

0

@Avernand to tak jak u nas ;x bez lm, prawdopodobnie bez ligi, bez ambicji i zaangażowania, a zp może skapnie, a może nie skapnie

konto usunięte

0

@ShawnC jeżeli jesteś piłkarzem, który chce być najlepszy na świecie, to raczej jednorazowa obecność w finale LM nie jest szczytem marzeń, no chyba że klepanie ogórków we francji zaspokaja sportowe ambicje. Nie wiem co ma do tego Barcelona, nawet o niej nie wapomniałem

@Transu96 no pewnie, nie mówię że miałby do nas wracać, chodzi mi o jego decyzję o pozostawaniu w lidze francuskiej i marnowanie potencjału, który niewątpliwie miał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?