- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1482 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1482 Culés
1
Tak patrząc od góry do dołu, to potrzebujemy:
1. Zmiennika dla Ter Stegena.
2. Zastępcy Alby.
3. Środkowego obrońcy za Pique, aby stworzyć duet z Araujo.
4. Prawego obrońcy, bo ani Roberto, ani Dest po prostu nie wyrabiają.
5. DMa, bo Busquets młodszy nie będzie.
6. Lewego i prawego skrzydłowego, bo nie mamy żadnego, proszę darujcie sobie komentarze, iż mamy Dembele.
7. Napastnika, no chyba że duński Nazario, grzeje się na następny sezon.
Moglibyśmy zacząć grać 4-2-3-1, tak aby Messi grał na 10, czyli tam gdzie mu jest obecnie najlepiej.
3
@Kurkmen Trochę przykro to wygląda, ale potrzebujemy tych wszystkich transferów które rozpisałeś.
1
@Kurkmen Dest nie daje rady? Moim zdaniem jest świetny i trzeba dać mu szansę.
0
@kuz umiejętność szybkiego biegania to nie jest wszystko czego potrzebuje boczny obrońca. Choć po kulcie Aleixa Vidala i Semedo takie opinie mnie nie dziwią.
0
@kuz Tez jestem dobrej myśli i chłopak da radę. Trochę cierpliwości i może naprawdę być kozakiem. Dzisiaj do 30 minuty bardzo mi się podobał.
0
@cat_r37 Przecież dzisiaj w obronie parę razy pięknie wyczyścił graczy AM.
0
@norbi77 a czy jest "świetny" jak to ujął kolega? No nie. Ma ogromny potencjał, ma swoje momenty ale do bycia świetnym jest daleka droga. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że pod wieloma względami wygląda dosyć przeciętnie. Zwłaszcza w ofensywie która miała być jego zaletą.
Kiedyś może być z niego wielki obrońca ale dzisiaj? No do prime Roberto to mu daleko.
0
@cat_r37 Mam wrażenie, że boi się brać odpowiedzialność na swoje barki i paraliżuje go też strach przed stratą piłki.
1
@norbi77 nie wiem, on często wchodzi w pojedynki ale ostatnio przegrywa właściwie każdy. A to może dziwić bo drybling miał być jego główną zaletą. Zaczynam się obawiać powtórki z Semedo. No ale może to faktycznie jedynie przemęczenie ciężkim sezonem i problemy fizyczne. A to może też wpłynąć na psychikę.
Z drugiej strony mam z tyłu głowy "obawy" kibiców Ajaksu którzy nie byli pewni czy Dest jest gotowy na taki krok. Oby Laporta nie wpadł na pomysł oddania Emersona, być może konkurencja w postaci Brazylijczyka podziała motywująco na Desta.
0
@Kurkmen Prościej będzie napisać "kogo nie potrzebujemy"