La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1436 Culés

0

Co byście powiedzieli na Bielsie jako trenerze Barcelony.

0

@bari_94 zmień na-o, będzie lepiej to brzmiało.
Nie mam zdania na ten temat.

0

@bari_94 chciałbym, bardzo dobry trener z mocna osobowością

0

@KacperVEB raczej szaleniec oderwany od rzeczywistości który w Bilbao kompletnie zajechał kadrę przy europejskich pucharach. W Bilbao wyglądało to słabo, we Francji jeszcze gorzej. Dopiero z tym Leeds jako tako choć brak awansu w pierwszym sezonie przy takim potencjale finansowym... No też nie jest powodem do chwały.

W skrócie. Być może w klubach średnio-słabych jego pomysł się sprawdza. Jednak gdy w grę wchodzą Europejskie Puchary i jakieś większe ambicje to tu jest porażka na każdym kroku.

To jaki zrobił się na niego hype po awansie do Premier League to jedna z największych zagadek piłki nożnej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?