La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1119 Culés

3

El Chiringuito to w moim odczuciu bardzo ciekawy format. Luźna pogawędka, ciekawi goście, klimat bardziej jak TV Show aniżeli studio pomeczowe.

W Polsce wszystkie takie programy wyglądają tak samo. Włączy człowiek Misje Futbol, Cafe Futbol czy inne La Liga Bonita i wszystko identyczne tylko wykonawcy inni. Na pewno oglądałbym polski odpowiednik Chiringuito, ale u nas takie coś by nie przeszło. W Polsce takie programy traktujemy bardzo poważnie, bo w końcu są tam "fachowcy". Raz Hajto przeklnął na wizji i afera na pół internetu, bo nie jest profesjonalistą. Nawet chłopakom z Eleven się ciągle obrywa bo podczas meczu czytają twitty internautów. Josep Pedrerol wykonuje kawał bardzo dobrej roboty.

0

@Homeopata8989 Tam jest całkiem inna mentalność, wyobrażasz sobie, żeby taki Hajto się rozpłakał po meczu jak Roncero? :D Nawet jak ich nie rozumiem to czasami jest dobry content ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?