La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1112 Culés

konto usunięte

1

Możemy grać w przyszłym sezonie takim składem.
MATS
Dest (Emerson) PIqur (Garcia) Araujo Alba
de Jong Busi Pedri
Griezmann Depay Dembele(Ansu)

Wielkich zmian nie będzie. Jeżeli zostanie Leo to pewnie klub pozbędzie się Dembele. To nie jest konkurencyjny skład a na ławce rezerwowych szału nie ma. Cały czas trzon zespołu przy pozostaniu Leo to piłkarze po 30. Bez niego i tak jest czterech w wyjściowym składzie. Nowy trener trafi na podobny problem jaki ma Koeman. Z jedną różnicą, Holender rok pracy ma za sobą i zna doskonale całe towarzystwo.

0

@Janiama Leo zostanie, a obok jeżeli będzie miał Depaya i Griezmanna? Teoretycznie brzmi nieźle. Liczę na pomocnika, i kto wie.

0

@Janiama sądzę że się mylisz nie wymieniłeś Moriby dojdzie na pewno Collado i pewnie Balde.Pamiętaj że piłkarze będą już rok i frycowe zapłacili.Jeśli chodzi o ligę to w pierwszej części tyle pkt nie stracą.Sądzę że trafi ktoś jeszcze do środka.Myślę ze po roku dochodzenia do siebie progres może zrobić Dembele.kwestia co z tym sponsorem

0

@Janiama
Jednak dużo wzmocniony sklad. Deoay, Emerson, Garcia, dostępny ansu.
To spora zmiana. Pewnie jeszcze dojdzie zmiennik alby, jakiś pomocnik i jeszcze jedna 9.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?