- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1222 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1222 Culés
0
Kogo wam tu brakuje i za kogo? https://mobile.twitter.com/SquawkaNews/status/1391873282027163654
0
@Encore Mount za Gundogana i chociazby Silva za Maguire (xD pokraka). Reszta dobrze. Chociaż ten Ilkay tez pasuje, ale zaraz za nim Mount
0
@Encore nie wiem bo nie oglądam premier league
0
@DaPidejpi A według mnie Maguire gra dobry sezon.
0
@Encore na pewno lepszy niż poprzedni. Nadal ma te swoje odpaly w defensywie. Osobiście nie rozumiem jego fenomenu zbytnio i dla mnie to taki piłkarz mem, ale teraz tak myśle, ze w sumie zasłużenie. Silva jednak za mało spotkań rozegrał przez kontuzje, ale Silva pierwszy rezerwowy tsk czy siak
1
@DaPidejpi To jest 11 Jamiego ta na dole https://mobile.twitter.com/SquawkaNews/status/1391873334728605699
0
@Encore o właśnie Kante. Za gundogana w pierwszej 11, chociaż no Niemiec broni się statystykami niezłe. Son na spokojnie z Rashfordem może rywalizować o miejsce. Za Koreańczykiem przemawia to ze razem z Kanem ciągną Totki cały sezon.
Emo Martinez także może się wybronić. Jest to jego pierwszy pełny sezon od dawna i jest na 3 miejscu pod względem czystych kont, a przecież gra w ASTON VILLI.
Moim zdaniem bramkarze jednak w takiej kolejnosci: Mendy, Martinez, Ederson.
0
@Encore Fofana za Maguire i jakos strasznie mi w tym sezonie zaimponował Soucek to może za de Bruyne bo jednak to był już jego gorszy sezon
0
@DaPidejpi A ja bym dał Salaha za Fodena :v
0
@FCB24 Niby tak ale rudy musi być
0
@Encore wedlug mnie dwoch SO City. Bo tworza zgrany duet i w tym ich sila.
1
@Encore dziwne ze Salaha nie ma