La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1436 Culés

konto usunięte

2

Wymowne w działaniach Koemana jest to, że, gdy trzeba strzelić bramkę jak w ostatnim meczu z Atletico wpuszcza Moribe czy Roberto. Chyba trzeba mu z 10 piłkarzy wymienić, żeby w miarę z ławki korzystał.

1

@VenoM przeciez to łysy decydowal

2

@VenoM Venom, strzelasz w tego Koemana codziennie po 10 razy. Rozumiem, że nei trawisz naszego trenera, ale to nudne już jest. Tym bardziej, że się powtarzasz.

1

@VenoM Nie ważne kogo wpuszczasz, a jakie zadanie dostaje. Możesz wpuścić Dembele, ale jak on dostanie same defensywne zadania, to będzie tak grał.

2

@amanter dlatego rudy siedział cały mecz z jakąś krótkofalówką na trybunach czy innym ustrojstwem

konto usunięte

1

@Rewolucja123 Tym bardziej wpuszczanie pomocników, którzy w super formie nie są jest niezrozumiałe.

1

@Striker z lysym mial zakaz komunikowania. Moze z depayem gadal :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?