La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

3

Dzisiejszy mecz był idealnym podsumowaniem naszego głupiego trenera. W 3 ostatnich kluczowych meczach sezonu oczywiście do głowy przyszedł mu wspaniały pomysł. Może by tak spróbować niezawodnego sergiego Roberto na środku obrony? Hmm? Co może pojsc nie tak. Skoro nasz idiotyczny trener tak bardzo lubi eksperymenty to mógł go za Ter stegena wpuścić, skoro ten jest ostatnio bez formy. Po tym sezonie da się wreszcie zrozumieć dlaczego tak wielu byłych piłkarzy mówiło, ze Koeman to trener średnio myślący. Nasz buraczek jak zwykle bordowy na twarzy, jak zwykle przewalił wszystko co się dało z mocnymi rywalami, jak zwykle świetnie reaguje na wydarzenia boiskowe. Ale nie przecież najważniejsze jest to, ze dał szanse kilku młodym tylko dlatego, ze podstawowych zawodników dopadły kontuzje. Dzis wchodzi Puig jak gdyby nigdy nic po kilku miesiącach nie grania i robi przez 10 min więcej niż nasze panienki w linii pomocy przez 90 min. Szkoda słów, szkoda gadać. Laporta niech zrobi z tym porządek, wybierze po swojemu własnego trenera bez żadnych wynalazków i postawi wreszcie na fachowca a nie jakieś półśrodki Bartomeu. Niech rudy zabiera ze sobą Roberto i niech ida jak najdalej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?