La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1170 Culés

3

Koeman to kolejny trener, który nie ma jaj i pomysłu jak ustawić Leo Messiego, narazie to tylko Guardiola, Enrique i Valverde mieli na niego konkretny plan

0

@Joe_Pesci a może to nie wina Koemana ? Tylko Leo ? Niektórzy nie widzą, tego co widać gołym okiem :)

1

@ArcziArtt Skoro jedni potrafią, a inni nie to chyba wina trenera czy nie?:)

0

@ArcziArtt Tego, że jest najlepszym piłkarzem na świecie, a inni nazywają tak Lewego, który nie dorasta Messiemu do pięt?

0

@Bagsik88 nie zauważyłeś tego, że Leo w najważniejszych meczach człapie po boisku i zwyczajnie zawodzi ? Wina Koemana, prawda ?

0

@ArcziArtt Zauważyłeś to, że to jest mit. Choćby ostatnio wracał do obrony. Najlepszy z PSG. Najlepszy z Juve. Tak to wina Koemana, że wszystko na Leo opiera.

0

@Bagsik88 z tym akurat się zgodzę, że wszystko na Messim oparte jest i każdy trener może zastosować taktykę na odcięcie Leo od gry . Wtedy nie mamy nawet jak zaskoczyć przeciwników .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?