- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1455 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
26 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1455 Culés
12
Koeman miał jasno sprawę postawioną, wygrywasz ligę i puchar albo dziękujemy Ci po sezonie. Takie informacje podawaly rzetelne zrodla wiec na nich się opieram. Spartaczył ligę wystawioną na talerzu więc sory memory, Laporta zrobi co musi.
25
@kuz Ty mu postawiłeś te cele? :]
7
@kuz Nie no bez przesady z tą liga.
1
@kuz daj hajs na nowego trenera xD
1
@arasz1819 Opieram się na tym co pisały gazety i dziennikarze, którzy nie są szmatlawcami.
1
@kuz Mi się wydaje że celem był jakiś puchar +awans do LM. Tak przynajmniej tutaj oczekiwali przed sezonem:v
0
@Encore teraz to ty przesadzasz bo nawet jak ja byłbym trenerem to awans do Lm bym spełnił
0
@KacperVEB No takie były oczekiwania. Skład bez transferów i po kontuzjach a i tak udało się coś wygrać.
0
@kuz Laporta jest w klubie o połowy marca, a sezon trwa od września. Trochę słabo tak stawiać cele na ostatniej prostej. I to dosyć wymagające. Koeman mówił o innych celach przy podpisywaniu kontraktu i ciężko mi sobie wyobrazić zeby Joan postąpił tak bardzo niewłaściwie.
1
@arasz1819 Rudy odkąd przyszedł Laporta mówił, że wie czego oczekuje się od trenera Barcelony i nie ma sezonów przejściowych. No i tak powinno w sumie być. Kadrę mamy mocną na tle np. Realu. Nie wiem na co można zwalić winę, na młodych? Inna sprawa jak byśmy przegrali mistrza w meczu z Realem czy Atletico ale z Granadą i Levante? Miał ligę na talerzu a Jego drużyna się zesrała.
0
@kuz mocną? Jaka mocną? Chyba przepłaconą i wypaloną. Najdroższy transfer w historii caly sezon kontuzjowany, Fati to samo. Pjanic za 60mln we wszystkich rubrykach 0 mimo rozegrania sporej ilości minut na początku. Martin to klasowa 9 mówisz? Kadrę mamy najgorszą jakościowo od lat i chyba trzeba tylko patrzeć przez pryzmat wydanej kasy przez złodzieja Bartomeu żeby tego nie dostrzegać. A reszta stawki taka mocna, ze tak samo jak my nie mogą tego mistrza wywalczyć. To też nic nie mówi jaki ten sezon jest ?
2
@arasz1819 https://www.fcbarca.com/98938-joan-laporta-koeman-jak-kazdy-trener-jest-zalezny-od-wynikow-i-gry.html#comments__list
Laporta od początku mówił czego oczekuje. Potem w kolejnych wywiadach to potwierdzał.
To, że ty i paru userów z La Bamby nie rozumiecie tego to nie jego problem.
"Koeman mówił o innych celach przy podpisywaniu kontraktu" - nic takiego nie przekazał.
1
@Bagsik88 https://www.google.com/amp/s/www.meczyki.pl/newsyamp/fc-barcelona-bez-cisnienia-na-trofea-ronald-koeman-nikt-nie-mowil-ze-musze-cos-wygrac/159738-n
0
@arasz1819 Czyli co podpisywał kontrakt w lutym 2021? :D szkoda, że tego nie powiedział teraz:)
3
@Bagsik88 będę ci to wklejał aż zrozumiesz co tam jest napisane. Czyli prawdopodobnie w nieskończoność
0
@arasz1819 tak samo jak ja słowa Laporte... też wątpliwe byś zrozumiał.
0
@arasz1819 https://www.fcbarca.com/98938-joan-laporta-koeman-jak-kazdy-trener-jest-zalezny-od-wynikow-i-gry.html#comments__list
1
@Bagsik88 ty sam ich nie rozumiesz, a od innych wymagasz?
0
@arasz1819 https://www.fcbarca.com/98938-joan-laporta-koeman-jak-kazdy-trener-jest-zalezny-od-wynikow-i-gry.html#comments__list
Jak widać ty ich nie rozumiesz.
2
@Bagsik88 ogarnij się - wklejasz link w którym nic takiego Laporta nie powiedział.
Niespodziewanie Barcelona wygrała w tym sezonie jedno trofeum wbrew opiniom ekspetów i ludzi zajmujących się futbolem na co dzień, zatem nie pisz głupot. W tej kwestii @arasz1819 ma zdecydowanie rację - masz problem z interpretacją słów chyba.
@kuz - wskaż te twoje autorytety które mówiły że Koeman musi wygrać 2 trofea. Wymyślasz bajki. Od początku było mówione że super będzie jak może jakieś jedno trofeum wpadnie to będzie super, a posiadając tak nierówną kadrę dobrze będzie jak jacyś młodzi dostaną szansę na grę. Udało się zdobyć puchar hiszpanii, udało się nawiązać walkę w lidze, udało się szkolić młodzież i trochę pozytywów dałoby się wyciągnąć. Oczywistym jest że Koeman popełnił też dużo błędów, no ale po co wymyślasz historie że musiał wygrywać dzieciakami bez doświadczenia jakieś trofea.
0
@JarekS Powiedział wprost, że liczą się wyniki i gra.
"Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze, że wyniki będą dobre, a gra taka, jak chcemy. Wtedy oczywiste jest, że wypełni kontrakt. Jak każdy trener jest zależny od wyników i gry. Chcę, by dobrze mu poszło i byśmy znów zdobywali trofea." - czytać nie potraficie?
"Od początku było mówione że super będzie jak może jakieś jedno trofeum wpadnie to będzie super," - jakieś potwierdzenie tego? Tylko nie słowa trenera po kolejnej porażce w lutym 2021.
A po za tym jak tam Semedo? Podobnie go broniłeś co Koemana.
0
@Bagsik88 coś ci się pomyliło - byłem wielkim zwolennikiem sprzedaży Semedo - zobacz sobie komentarze w archiwum - znowu wymyślasz historie.
Cytat który podajesz nie dotyczy tego że musi wygrać w tym sezonie mistrzostwa - czyli miałem rację - nie rozumiesz znaczenia słów i kontekstu wypowiedzi.
Nie udawaj głupiego - od początku sezonu było mówione że nie ma odnośnie tego sezonu żadnych oczekiwań jak chodzi o trofea - Koeman mówił o sezonie przejściowym, na podcastach fcbarca.com redaktorzy często podkreślają że nikt logicznie myślący nie spodziewał się że Barcelona coś w tym sezonie ugra, masz liczne portale jak barcauniversal.com, everythingbarca.com gdzie redaktorzy często specjalizują się w tematyce piłkarskiej i posiłkują się opiniami ekspertów. Bronię Koemana bo bronię koncepcji postawienia na młodzież w tym sezonie i ze szkoleniowego punktu widzenia to był dobry sezon. Protestuję przeciwko wymyślaniu historii przez Ciebie że Koeman miał wygrać 2 trofea albo bajki że niby broniłem Semedo. Ogarnij się, bo komentujesz jak potłuczony - ani z sensem, ani zabawnie.
1
@JarekS Co niby takiego wymyślam? Mam co innego do roboty niż sprawdzanie twoich komentarzy....jak się z tym pomyliłem to przepraszam.
"Cytat który podajesz nie dotyczy tego że musi wygrać w tym sezonie mistrzostwa - czyli miałem rację - nie rozumiesz znaczenia słów i kontekstu wypowiedzi." - gdzie napisałem, że Laporta tutaj oczekuje mistrzostwa?
"Protestuję przeciwko wymyślaniu historii przez Ciebie że Koeman miał wygrać 2 trofea" - kolejne kłamstwo bo nic takie nie napisałem.
Tutaj dokładnie napisał, że liczy na mistrzostwo.
1
@JarekS Nie wiem, dla mnie większy, autorytetem jest prezes, a nie dziennikarze.
A po za tym i tak nie umiesz tego potwierdzić. Podać ogólnie to każdy potrafi.
0
@Bagsik88 puknij się w głowę - zobacz jaki jest temat wątku, zobacz o czym piszą użytkownicy i zobacz co ty piszesz. Na początku napisałeś: "Laporta od początku mówił czego oczekuje. Potem w kolejnych wywiadach to potwierdzał." - to było kłamstwo bo mógł LICZYĆ że zaczniemy wygrywać trofea, mógł kibicować i Koemanowi i Barcelonie oraz LICZYĆ że zdobędziemy mistrzostwo, ale nie ma to nic wspólnego z oczekiwaniami wobec Koemana. Kolejne podesłane przez ciebie cytaty pokazują że Laporta kibicuje Barcelonie i nic więcej - nie ma to nic wspólnego z tym o czym rozmawiamy, a rozmawiamy o oczekiwaniach Laporty wobec Koemana.
Pierwszy lepszy cytat Laporty wklejasz i myślisz że nikt tego nie przeczyta? Pomyśl - Laporta zostaje prezesem i z miejsca rozlicza Koemana za trofea przy kadrze najsłabszej od lat? Podałem Ci źródła - wystarczy zobaczyć albo posłuchać w archiwum.
Piszę o tym że nie rozumiesz znaczenia słów bo "liczyć na coś" można interpretować wierzyć w coś, mieć nadzieję na coś lub pokładać nadzieję w czymś. A słowa z poprzedniego cytatu "Chcę, by dobrze mu poszło i byśmy znów zdobywali trofea" - to też tylko i wyłącznie twoja interpretacja - nie ma to nic wspólnego z konkretnymi wymaganiami wobec zdobywanych trofeów. To tylko ładny frazes kończący wypowiedź i tyle.
0
@JarekS Więc jak widać kłamałeś bo nigdzie nie napisałem wcześniej, że oczekiwał mistrzostwa.
Zarząd oczekiwał wynikow. Masz wywiad na fcbarca.com
Sam prosiłeś o przejrzenie twoich komentarzy.
JarekS
10 września 2020, 17:36
@Fake69 ok, ja zrozumiałem za pierwszym razem, ale nie trafia to do mnie szczególnie w tym przypadku - przy założeniu że dwóch wskazanych przez Koemana zawodników nie przyjdzie to rzeczą oczywistą jest że Suarez zostanie - młodzież ma to do siebie że gra nieregularnie - jak wynik przeciętnego ligowego meczu będzie wyrównany, potrzebny będzie wyjadacz - przy założeniu że Koeman postawi na 5-6 młodych w pierwszej jedenastce można spodziewać się spokojnie killera w roli Suareza który będzie robił punkty/gole w wyrównanych meczach. Barcelony nie stać również na 5-6 miejsce w tabeli, a żaden zarząd nowy czy stary nie pozwoli na to aby 4-5 sezonów Barcelona zgrywała młodzików. Zatem bądźmy realistami - miejsce w tabeli to również pieniądze. Zarząd miał kiepską polityką transferową to fakt, ale nie zrezygnuje z dochodów medialnych zawodników oraz walki o najwyższe cele. Kolejny zarząd będzie miał problem, aby zatrzymać Messiego bo pomimo wysokiej pensji to generuje przeolbrzymi dochód i kibice na całym świecie go kochają. Deloitte szacował że bez Messiego kontrakt na głównego sponsowa na koszulkach może być o 1/3 mniejszy od RM. Zatem nie stać nas również na pozbywanie się Suareza, który jeszcze coś sportowego i pozasportowego może zaoferować.
Więc jak widać sam napisałeś co zarząd oczekuje - najwyższych cele.
0
@Bagsik88 @JarekS
Ale wam się musi nudzić chłopaki :]