La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 616 Culés

2

Ciekaw jestem jak to sobie trener poukłada od następnego sezonu ( jeżeli chodzi o obronę ). Według mnie kupno DeLigta to podstawa, mając pustki na ŚO. Laporta dostanie 500 baniek i pewnie rozpierdol* wszystko na ofensywę a tył będzie dziurawy. Widać po ostatnich meczach, że temat ofensywy Barcelony to pryszcz w porównaniu do defensywy, my w defensywie nie istniejemy od paru sezonów. W sumie od Romy cała linia defensywy wypaliła się a genitalia ich uległy zanikowi.

4

@monsterrize Będziesz widział te 500 baniek xD.

0

@Encore
Czemu ? Jeżeli jest sponsor, który chce zainwestować poł miliarda w Barcelonę, to kasa będzie. Pewnie 300 baiek pójdzie z marszu na zaległości wobec banków a 200 pójdzie na wzmocnienia. Nie wiem, ale uwierzyłem w to, że kogoś tam znalazł ze sponsorów ;p

0

@monsterrize Mam pytanie, jakby przyszedł De Ligt to widziałbyś go w trójce czy dwójce obrońców?
Edit: No i oczywiście kogo obok niego?

1

@oskar_wojak
Ciężko powiedzieć, za dużo jest niewiadomych xD
Ale zestawienie Garcia,DeLigt,Araucho - lub zamiast Araucho Oskar, brzmi ciekawie. Pytanie czy gra z 3-ma obrońcami będzie skuteczna w następnym sezonie, tzw. wróżenie z kart.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?