La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

7

Jasny chu...
Właśnie przeczytałem, że Sergi(koń trojański, 1 dobry mecz na 100)Roberto zarabia więcej od Van Dijka :D
Patrząc na klasę obu panów powinno to być jakieś 10% tego co Holender.
Wychodzi na to, iż remontada z PSG i bramka naszego zbawcy przyniosła więcej strat niż korzyści.

3

@SonBarcaGoku I potem Barca ma coraz większe zadłużenie. Kompromitacja to mało powiedziane...

1

@SonBarcaGoku Pytanie jakie są podatki w Hiszpanii i w Anglii, bo jeżeli to co piszą media o zarobkach przeliczymy po odjęciu podatku, to Roberto zarabia mniej:
- Virgil Van Dijk: 10mln brutto - 30% podatku = 7mln netto
- Sergi Roberto: 12mln brutto - 50% podatku = 6mln netto

Mimo małej różnicy w zarobkach (na korzyść Van Dijka), to poziom sportowy ich mocno różni i to jest smutny fakt.

0

@SonBarcaGoku No bo to za te 2 akcje zarabia. Jak zwykle puste hasła, a oglądanie meczów w 17/18, 18/19 na bok odłożone. Za grę też w 16/17 chociażby, czyli 3 sezony, za ktòre zasłużył na taką wypłatę. W Barcy z resztą nie od xziś wiadomo o wysokiej wypłacie.

0

@Rewolucja123 Coś tam sobie pograł, ale powinien już odejść bo nic dobrego nie wniesie. A pensje trzeba zmniejszyć bo ta polityka płacowa tylko klub zniszczy.

1

@Rewolucja123 W 17/18 trzymał jakiś poziom i nawet ja uwierzyłem i byłem w szoku, że w takiej dyspozycji nie pojechał on na Mundial tylko Gorgonzola i Nachos, w 18/19 trochę spuścił z tonu już ale grał bo Semedinho był tragiczny i nie dawał nic z przodu a z tyłu w sumie też średnio sobie radził a Roberto dawał coś chociaż z przodu, 19/20 to zjazd już był taki, że wybór między nim i Semedo był jak wybór miniejszego zła, chociaż wtedy też będąc w słabej dyspozycji dawał wiecej od Portugalczyka a obecnie to początek sezonu obiecujący, kontuzja, powrót na xhwile, znowu kontuzja, Powrot gdzie już wyglądał jak Wrak piłkarza a teraz znowu kontuzja i to chyba powoli jego koniec w Barcelonie.

1

@Rewolucja123 Jasne że pamiętam jego dobry okres. Nie zmienia to faktu, że zawsze po odejściu Alvesa poniżej oczekiwań na prawej obronie się dzieję, a skoro tak jest to powinien zarabiać dużo mniej. Tak jak pisałem na 300 meczy które rozegrał, będzie 20 dobrych i 5 świetnych. W takim klubie jak Barca dawno powinien być skreślony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?