- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 966 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 966 Culés
0
Amigo, nadchodzi! :D
Byłem sceptycznie nastawiony ale patrząc na determinacje Kuna i chęć obniżenia zarobków aby grać w Barcelonie razem z Leo, mam nadzieje że wyjdzie nam to na dobre.
Do tego Depay na 99% w Barcelonie, jak dla mnie transfer FENOMENALNY, patrząc na formę Memphisa z obecnego sezonu, Garcia 99% też nasz, a to perła o którą walczył bardzo mocno Pep lecz miłość do Barcy wygrała, oraz Collado transfer z Barcy B jako nagroda za bardzo dobry sezon i atak mamy na następny sezon prawdopodobnie zamknięty.
Kwestia tego kto odejdzie. Osobiście obstawiam na odejścia Brajta, Dembele oraz Trincao.
Atak byłby następujący: Messi, Griezman, Depay, Aguero, Collado oraz wracający oby do zdrowia Fati. Inaczej mówiąc 6 zawodników na 2 lub 3 pozycje zależne od ustawienia. To wystarczy.
Pozostanie skupić się na obronie i pomocy gdyż w te rejony potrzebujemy 2-3 zawodników klasy światowej.
1
@FC1899Barca My potrzebujemy 9 konkretniej, Depay to skrzydłowy, Griezmann to pozycja Messiego, Aguero jak wpadnie kontuzja + wiek, przez co motoryka już nie ta, to słabo to widzę. Haaland-Kane-Lautaro-Lukaku.
Aguero na ławkę.
1
@Messibestplayerintheworld My nie mamy pieniędzy na te transfery jak i ich pensje. Dlatego Laporta nie był w stanie ściągnąć dla Messiego Neymara, po prostu.
Też chciałbym takiego transferu ale już teraz wiem na 100% że przy obecnych realiach to niemożliwe.
1
@Messibestplayerintheworld Ja bym postawił na jakiegoś młodego napastnika typu Malen-Boadu-Isak. Mógłby grać na przemian z Aguero, tak jak to było z Jesusem w Man City.
0
@FC1899Barca no super atak zaproponowałeś.
Leo to teraz ŚPO, Antek też najlepiej się czuję na ŚPO, Depay to samo tyle, że bliżej lewej strony, Ansu nawet nie ma co liczyć bo kto wie jak to z nim będzie, Collado niby to PS ale też widać że najlepiej się czuję na pozycji Leo i Antka, Kun jako jedyna prawdziwa "9".
I zostajemy z czterema ŚPO, podstarzałym i podatnym na kontuzje napastnikiem oraz wielką niewiadomą na skrzydle.