- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 704 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 704 Culés
2
To jak dzisiaj pomoc Busquets, Pedri i Moriba? Celta wyjdzie na mecz z założeniem dobra przykryjemy Messiego, bo reszta do i tak do tylu zagra, no chyba ze wyjdzie Dembele, tylko on jeszcze ma jakikolwiek drybling w tej drużynie.
0
@ObiektywnyKibic121 Matheus dzisiaj zagra ;>
1
@ObiektywnyKibic121 W sumie to wszystkie ekipy wychodzą z takim założeniem :P
2
@ObiektywnyKibic121 Przykryć Busiego i Leo i nie ważne kto jeszcze zagra, to pograne.
0
@Coutinho007
Ja tam go nie liczę jako piłkarza Barcelony. Nie zdziwiłbym się jakby się okazało, ze to jakiś topowy grajek jest :D
1
@Bartas7VeB
Na Barcelonę to ja mógłbym być trenerem, mogę się założyć ze dla trenerów taktycznie mecz z Barcelona jest najłatwiejszy.
1
@Rewolucja123
Dokładnie, dlatego ja mówię Griezmann, Dembele, Coutinho wszyscy out. Ja to marze żeby zobaczyć pomoc Busquets, De Jong i Puig, dla mnie w ofensywie Puig jest kozakiem.
0
@ObiektywnyKibic121 Może kiedyś będziemy mieli trenera, który zastosuje coś innego niż podania do Messiego i podania Alba-Messi.
0
@ObiektywnyKibic121 Mi się marzy 2 rozgrywających w składzie, którzy potrafią biegać po boisku. De Jong to box to box, a Pedri jeszcze nie jest na odpowiednim poziomie.
0
@Bartas7VeB
Ja tam nie mam nic przeciwko temu, tylko niech oni kurła zaczna coś z kontry grać, otworzyć to boisko, żeby Messi miał więcej miejsca. Teraz 98% meczów Barcelony, to jest 700-800 podań (90% w bok lub do tylu), 70-80% posiadania piłki na 30 metrze i każda drużyna 11 z tylu. Dopóki nie odejdziemy od Tiki Taka (która w tych czasach już nie dziala) to nie będziemy poważna drużyna.
0
@Rewolucja123
Ja to się martwię tym Pedrim, mam nadzieje ze to tylko jego młody wiek, ale gość od 3 miesięcy jedyne co robi to przetrzymuje pilke i podaje do najblizszego, a i tak te podania są niecelne.
0
@ObiektywnyKibic121 No tak, na dokładke rzadko kiedy oddaje strzały na bramkę rywala.