- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1076 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1076 Culés
0
Przynajmniej może mieć lepszy sezon niż Real. Zawsze to coś.
0
@Kamiloza91 Zaraz ktoś wyjedzie, że sezon z półfinałem LM i drugim miejscem w lidze jest lepszy od sezonu z jednym pucharem xD
7
@barcelonaLM Wolę mieć jednak puchar.
0
@barcelonaLM nie jest lepszy ale spójrz co się w Realu działo. Kontuzji tyle a w Lm jak daleko zaszli do tego jeszcze maja szansę na mistrzostwo więc póki co na następny sezon w pełnych składach Real będzie bardzo mocny tym bardziej że 2-3 transfery na pewno zrobią
1
@maniak33333 barca nie miała kontuzji ? Gdyby Fati czy Cou grali na pewno mogłoby to inaczej wyglądać
0
@SinMistico Fati raczej tak ale Coutinho napewno nie. Był okropny przed kontuzją. W zasadzie to prawie cały okres u nas.
0
@maniak33333 Jest lepszy. Mieć jakiś puchat to bardziej udany sezon i to nie ulega dyskusji. W przyszłym roku też możemy mieć lepszy.
0
@SinMistico zobacz sobie ile Real miał kontuzji oni w jednym meczu mieli rezerwę realu B. Sevilla taką kadrą jest o mecz za nami...
0
@Kamiloza91 przeczytaj co ja napisałem. Bo chyba nie zrozumiałeś...
0
@maniak33333 Ja napisałem, że Barca może (wystarczy wygrana Atletico) mieć lepszy A ty napisałeś nie. W moim komentarzu chodzi o fakty (Barca 1 puchar, Real 0. Tylko o to chodzi.
Po prostu nie ma co dyskutować Real nie wygrywając ligi będzie miał gorszy. Mój komentarz zaczynający tylko do tego się odnosił, a ty wyskakujesz z kontuzjami, które Barca też ma do tego Barca miała burdel w klubie, przyszedł nowy trener, w składzie brakowało doświadczenia, grając 18 latkiem. Gadanie, że Real miał gorzej jest śmieszne. Serio twierdzisz, że Real bez mistrza będzie miał lepszy sezon? Dla mnie to kłamstwo.