- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1466 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1466 Culés
12
Smutno jest to że piłkarze nie umierali za trenera. Ci młodzi są za słabi by wziąć na siebie grę. Natomiast ci starsi są już syci i nie dają z wątroby by wygrać mecz.
0
@Janiama Może wiedzą że nie warto? Brakuje mi klasowego trenera w Barcelonie.
0
@Janiama Wolisz przyjście Aguero czy Depaya?
1
@Janiama Dokładnie. Albo nie ma umiejętności na Barcelone albo nie ma odpowiedniego głodu zwycięstwa i po prostu sportowej złości. Niestety.
1
@Janiama A niektórzy za słabi żeby grać w takim klubie jak Barca.
1
@Janiama Zalezy o kim mowisz, mowiac "starsi". Leo akurat to ca mial dac to dal druzynie, caly czas daje jakby nie patrzec.
1
@Pawel13sz Depaya
3
@Janiama No, ten Busquets i Leo, to tacy syci piłkarze, że tworzą najwięcej zagrożenia swoją grą.
0
@Rewolucja123 Busquets to wciąż dobry piłkarz, a na 90% drużyn z LaLigi nawet świetny. Niestety, nie dojeżdża na te mocne drużyny, tam jego braki fizyczne są widoczne.
0
@kamilop Ciężko, żeby dojechał, jak musi ogarniać cały środek pola, bo Pedri nie bierze gry na siebie, bo za młody, a Frenkie to nie ten typ piłkarza co tę grę weźmie, jak np. weźmie piłkę, przerzuci, dogra przyspieszającą akcję piłkę, zagra za linię tak jak trzeba (np. górą/podcinką), bo jak już coś da, to dobre wejście w pole karne i przyspieszenie dryblingiem, a dla mnie to za mało. Moribateż zniknął, większość podań do najbliższego, jak nie wszystkie.
0
@Rewolucja123 Mimo wszystko, w idealnym świecie, Busi to byłby świetny zmiennik, 12 piłkarz. Jak Xavi, w ostatnim sezonie. To moja opinia.
1
@kamilop No ja jestem tego zdania również, ale jest problem. Nie mamy następcy + piłkarze o jego profilu w 1 zespole, to wiekowy Pjanić i wyżej grający Puig, który... no w defensywie się ustawić nie potrafi.
1
@Rewolucja123 Ok ale znajdz piłkarza na teraz ciekawego w stylu Kimmicha czy Verrattiego, który ci przyjdzie do tego pagadiżu i zrobi róznice w 2 linii o której mówisz. Ja widze tylko Thiago Alcantare do wyciągnięcia ale bedą dalej zabawy w Lepieniu i kupowaniu wynalazków, dziadków i konii do biegania. Po 2 nie ma napastnika a po 3 obrona to 2 sezon niesmaczny żart do tego Marc stał się ręcznikiem nawet a Leo sam musi brać i ciągnąć ten wózek i tą grę bo nikt inny tego nie zrobi.
0
@Coutinho007 Nie musi być na teraz. Podobno w rezerwach jest taki Orellana i można mu dać sezon, dwa przy Busim. A wcześniej był nawet taki Samper.
Po 2. Nie potrzeba napastnika, jak tworzysz odpowiednie schematy, w których piłkarze tworzą przestrzenie ruchem bez piłki etc.
Po 3. Obrona jest żartem po lewej stronie, ale po prawej np. mamy słabą asekurację, bo rywal co chwila jest w przewadze.
0
@Rewolucja123 A to prawda, mamy problem w pomocy.
0
@Rewolucja123 Sprostowanie w punkcie 3. W środku też mamy lipe jeżeli chodzi o obronę i orzykładem jest dzisiejsza bramka Miny.
0
@Coutinho007 Tak, mamy. Brakuje koncentracji, za to jest też odpowiedzialny trener, bo ma przygotować zawodników, na pełną koncentrację, to nie tak, że piłkarze tylko popełniają błędy, Koeman według mnie (to jest opinia) nie analizuje tego odpowiednie i nie pomaga im być w pełni skoncentrowanym. Nie wiem jak ma im w tym pomóc, ale powinien pokazywać co trening im gole po błędach w koncentracji, motywować ich odpowiednio etc.
0
@Rewolucja123 Ci piłkarze są wypaleni co niektórzy zwłaszcza Pique i widać to strasznie.
0
@Coutinho007 Ale wypalenie nie ma znaczenia, jak taki De Jong np. nie jest skoncentrowany i odpuszcza asekurację, czy np. Araujo dzisiaj. Albo nawet Dest, którypomimo poślizgu, to łatwo daje szansę do wrzutki.
0
@Rewolucja123 Albo Roberto, który chowa ręce za siebie, patrzy na gościa i leci centra w nasze Pole Karne? ;)
0
@Coutinho007 No Roberto tak robi, normalne zachowanie. Nie chce nabić ręki. W tym roku wygląda fatalnie, ale na początku sezonu spisywał się świetnie. Z resztą o nim zapomniałem juz xd.
0
@Rewolucja123 W takim wypadku to się powinno powalczyć z typem o odbiór jak to robi obronca czy wślizg robić a nie puszczać centre trzymając ręce z tyłu, unosząc nogę jak w ministersrwie głupich kroków i gapiąc się na typa tylko. Ile razy po takiej centrze padł gol.
0
@Coutinho007 W sytuacji 2 na 1? Lepsze jest zachowanie się pasywnie i miec możliwość zablokowania wrzutki i podania do partnera obiegającego, albo zablokowanie tego obiegającego.
0
@Rewolucja123 Ale ja mówie o sytuacji 1 vs 1 nie 2 vs 1
0
@Coutinho007 No to zazwyczaj soskakiwal (na początku, po powrocie po kontuzji już miernie wyglądał.