La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 890 Culés

0

A ja mam wrażenie że Xavi to jest jedna z niewielu osób która potrafiła by powiedzieć takiemu Pique czy Roberto że muszą odejść i oni by to zrozumieli. Dobrze się znają więc Xavi na pewno by się nie bał im tego powiedzieć a Pique i Roberto mają pewnie ogromny szacunek do Hiszpana więc może by do nich dotarło że co się wypaliło. Jak były kolega z drużyny ci takie coś mówi to znaczy że twój czas dobiegł końca więc może być odwrotnie niż wszyscy piszą. Pomijając już jego brak doświadczenia który martwi. Ja tylko chciałem się wypowiedzieć na temat komentarzy sugerujących że Xavi będzie chciał mieć ziomków w klubie bo sam wolałbym Ten Haga czy Pimiente

1

@GeraltzKatalonii taa xd. Nie dosyc ze beda grali to i jeszcze respektu wiekszego nie beda czuli

0

@GeraltzKatalonii Puyol może by tak zrobił, Xavi raczej nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?