La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1472 Culés

1

Drągowski powinien pojechać, ale zamiast Skorupskiego, a nie Majeckiego. Po co czterech bramkarzy? Będzie grał cały czas zapewne jeden, w razie kontuzji wejdzie drugi. Trzeci jedzie jako zabezpieczenie, ale czwarty? Gdzieś czytałem, że dużo łatwiej jest organizować treningi gdy bramkarze ćwiczą parami. Tylko po co brać już ogranego bramkarza do takiej roli, skoro można wziąć juniora, dla którego to będzie niezbędne doświadczenie. Jeśli jedzie czterech bramkarzy to moim zdaniem dobrze, że tym czwartym będzie junior. Inna sprawa czy nie lepiej byłoby wziąć zamiast tego czwartego gk kogoś kto by odegrał większą rolę na boisku, np. Grosicki.
Bardzo szkoda kontuzjowanych, Piątek byłby dużym wzmocnieniem dla tej kadry, no ale trudno.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?