La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1576 Culés

konto usunięte

11

Myślę że Pan Prezydent dopiero teraz widzi w jak trudnej jest sytuacji. Nikogo nie zmusi do odejścia z klubu a bez tego nie ma szans na transfery. Piłkarze mają z małym wyjątkiem minimum dwuletnie kontrakty i nie odejdą po to by pomóc Barcelonie. Z drugiej strony inne kluby znają naszą sytuacje i nikt nie wyłoży dużych pieniędzy za Coutinho, Dembele czy też Griezmanna. Barcelona jest pod ścianą a w takiej sytuacji to inni dyktują warunki.

0

@Janiama jak na to wpadłeś? To przecież wiadomo od lat

0

@domin682 Chyba rzadko tu zaglądasz. Praktycznie codziennie(w trakcie spotkań dziesiątki takich mądrości) ktoś tu przekonuje innych że wypchnięcie np takiego Umtitiego to żaden problem, ba wypchnięcie 8-9 też nim nie jest, ci z bujniejszą wyobraźnią dokładają jeszcze kilka zer do tych czystek.

1

@Janiama Nic nowego, w tym klubie piłkarze nie mają honoru.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?