- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1754 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
147
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1754 Culés
22
Xavi Hernández otrzymał propozycje zostania nowym trenerem Borussii Dortmund od następnego sezonu, ale ją odrzucił. [Javi Miguel]
23
@Messibestplayerintheworld jeśli tak faktycznie było no to sory Xavi ale jesteś głupi jak but zamiast pójść się rozwijać to nie bo trzeba od Barcy zacząć.
25
@Messibestplayerintheworld przecież to by było idealne miejsce dla niego. Stawianie na młodzież, dobra liga, dobry zespół. Nauczył by się profesjonalnego fachu przed FCB...
0
@Emhyr
Xavi wie że Barca da mu kiedyś szanse, więc może czekać i nic nie robić (zarabiać hajsy przy okazji). Zdziwiłbym się gdyby on przejął taka Borussie, a jak mu nie wyjdzie? Gdyby zrobił środek tabeli z Borussia to by się w Barcelonie zaczęto zastanawiać czy to dobry pomysł. Xavi zna klub, ma pozycję, może poczekac w cieniu na lepsze czasy, i przejąć Barxe odbudowana, nie musi budować ze zgliszcz.
Pójście do takiego klubu jak Borussia nic mu nie da, wyjdzie mu - potwierdzi to co się o nim uważa jako trenerze, nie wyjdzie - może wszytsko przekreślić. Podejrzewam że Xavi nie przejmie żadnego Europejskiego klubu do momentu aż nie zacznie trenować Barcelony, za dużo może stracić, a żaden trener nie będzie zawsze i wszędzie wygrywal.
9
@Piernik no tak czyli lepiej rzucać monetą w Barcelonie niż w innym klubie :D w Borussi jest dużo młodzieży gra podobny futbol do Barcy ofensywny i tam by się zobaczyło czy nadaje się na trenerke czy nie.
0
@Piernik Za dużo może stracić? Równie dobrze może kompletnie odbić się od Barcy, niczym Pirlo w Juve. Nie ma to jak rzucać chłopa na głęboką wodę. Nie dość, że on może dużo na tym stracić, to i sama Barcelona może się na tym przejechać. Szczególnie, że już teraz niektórzy widzą w nim drugiego Guardiole, który ma zbawić Barcelonę.
0
@Piernik Lucho nie wyszło z Romą