La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1150 Culés

0

Według mnie aby podnieść poziom sportowy drużyny trzeba ściągnąć przynajmniej z dwóch zawodników 30 Plus. Niskie koszty zatrudnienia to będzie plus.
Jak przeanalizujemy zwycięstwa Barcy w LM to w każdej kampanii mieliśmy takich zawodników 30 Plus co wnosili dużo do zespołu.
Jestem zdania że powinna forma decydować a nie wiek. Dla wielu na tej stronie zawodnik 28+ to już transfer nieopłacalny.

0

@Criss18Barca Niby tak ale już będzie i tak Leo wtedy i pewnie zostaną dalej Amigosi więc wystarczy nam wtedy tych 30+ a i jeszcze Aguero 33 letni przyjdzie pewnie.

1

@Criss18Barca Mats zara będzie miał 30 + Messi i już mamy 2 ;x

0

@Transu96 Dodajmy Busiego jeszcze, Pique i Albe do tego ;)

0

@Criss18Barca Doświadczony stoper przed trzydziestka, bardzo by się przydał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?