- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1429 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1429 Culés
3
Leszek Żebrowski ostro o ludziach nazywających NSZ kolaborantami:
Niemieckie służby, wg opinii samozwańczych "znawców", miały być bardzo sprawne, wprost doskonałe. Są ludzie, którzy w to wierzą. Ale jeszcze wiosną '44 miały wiedzę o NSZ jakby wydobytą spod budki z piwem, ledwie coś im świtało. Przecież o swych "kolaborantach" powinny wiedzieć wszystko? Z jednego z raportów wynika, że nawet przetłumaczyć porządnie nie potrafili dokumentów, które wpadły w ich ręce. Internetowym "dyskutantom", znaffcom wszechrzeczy - pacanom to dedykuję i polecam do sztambucha. Ale to i tak nic nie da. Proste umysły przyjmują tylko prostackie treści z internetu. Nie ma co się dziwić, skoro ich idole mieli problemy z rozumieniem słowa pisanego, to oni - jako epigoni - nie mogą być od nich lepsi.
Poniżej dokument niemiecki o NSZ.
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/187527489_328927018594097_4541269642423441864_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=DAKxK86QgqIAX-loB8n&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=0312d6fa0b60b83bf6ee7acaece8bf55&oe=60CA3B04
0
@Majkel34 Z której części tego "dokumentu" wynika, że powstał on w 1944?
0
@mkord a gdzie jest napisane, że ten akurat pochodzi z 1944 roku?
To dokuent niemiecki a nie dokument niemiecki z 1944 roku. Czytaj ze zrozumieniem.
0
@Majkel34 Koleś pisze, że jeszcze w 44 roku Niemcy mieli nikłą wiedzę o NSZ, ty podpierasz to jakimś papierkiem. Chyba załączyłeś to w celu poparcia jego słów. Czy się mylę?
0
@mkord zgadza się, to nie jest jakiś papierek kolego. Ma coś wspólnego z "nieudolnym tłumaczeniem dokumentów, które wpadły im w ręce".
Czego nie rozumiesz?
0
@mkord właściwie dokument jest z 1944 roku
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/187603894_329555165197949_9004076000241600687_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=KNs0_PTJsqUAX9K0X0k&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=e08d4c53de88d5ace2b5e42f8790fd05&oe=60C9E3EC