La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

konto usunięte

1

Ja to bym chętnie Hansiego Dietera Flicka przyjął do Barcy. Chciałbym, żeby na każdego rywala tak siadali jak Bayern na PSG w pierwszym meczu tylko ze z lepszym skutkiem

1

@DaPidejpi Ciekawe jak u niego z językiem.

0

@Encore Będzie tłumacz, bo hiszpańskiego na pewno nie zna.

konto usunięte

1

@Encore Chyba ma.

konto usunięte

0

@tristan87 xDDDDDD

konto usunięte

0

@Encore to to tam najmniejszy problem. Tłumacz by był i sam pewnie by się uczył wiec wiesz

0

@tristan87 Tristianie...myślałem ze cie na wiecej stać :C

0

@DaPidejpi No nie dla każdego to nie jest problem np Alegri przez to nie może pracować w Anglii ;v

konto usunięte

0

@Encore bo to len jest i tyle. Hansi Dieter to przykład człowieka sukcesu, który ciagle chce być coraz bardziej doskonały

1

@DaPidejpi Jak Tomasz Tuczel?

konto usunięte

0

@Encore dokładnie tak. Niemiecka perfekcja i klasa. To od razu czuć jak na nich patrzysz

0

@DaPidejpi I kto u nas ma tak naciskać na przeciwnika? Messi, Busi, Alba? Poza de Jongiem i Destem nie mamy ludzi do takiej intensywności gry, a nagle 10 transferów nie będzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?