- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1085 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1085 Culés
1
Ja to bym chętnie Hansiego Dietera Flicka przyjął do Barcy. Chciałbym, żeby na każdego rywala tak siadali jak Bayern na PSG w pierwszym meczu tylko ze z lepszym skutkiem
1
@DaPidejpi Ciekawe jak u niego z językiem.
0
@Encore Będzie tłumacz, bo hiszpańskiego na pewno nie zna.
1
@Encore Chyba ma.
0
@tristan87 xDDDDDD
0
@Encore to to tam najmniejszy problem. Tłumacz by był i sam pewnie by się uczył wiec wiesz
0
@tristan87 Tristianie...myślałem ze cie na wiecej stać :C
0
@DaPidejpi No nie dla każdego to nie jest problem np Alegri przez to nie może pracować w Anglii ;v
0
@Encore bo to len jest i tyle. Hansi Dieter to przykład człowieka sukcesu, który ciagle chce być coraz bardziej doskonały
1
@DaPidejpi Jak Tomasz Tuczel?
0
@Encore dokładnie tak. Niemiecka perfekcja i klasa. To od razu czuć jak na nich patrzysz
0
@DaPidejpi I kto u nas ma tak naciskać na przeciwnika? Messi, Busi, Alba? Poza de Jongiem i Destem nie mamy ludzi do takiej intensywności gry, a nagle 10 transferów nie będzie.