- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1827 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1827 Culés
9
Bardzo dobra postawa Pana Grzegorza Brauna. Jedyny taki niezłomny, trzymający się swoich zasad poseł, który sprzeciwia się zamordyzmowi i ograniczaniu wolności. Brawo!
https://mobile.twitter.com/GrzegorzBraun_/status/1395051853105311750
https://mobile.twitter.com/GrzegorzBraun_/status/1395062224826343427
14
@JANEK777 Ten gość robi z siebie błazna.
4
@JANEK777 jest mega inteligentny, ale jednocześnie strasznie odklejony.
2
@JANEK777
jak widać konfa to stan umysłu hahaha Matko aż strach pomyśleć kto na takich głosuje
0
@JANEK777 Gratuluję autorytetów.
2
"który sprzeciwia się zamordyzmowi i ograniczaniu wolności."
Swoja droga czemu wyborcy konfy lubią używac takich głupich hiperbol Nie wiem czym to wyjaśnić? niewiedza czy po prostu brakiem znajomości pojęć?
5
@JANEK777 Brawo Panie Braun!
5
@JANEK777 brawo. Dość tych "pampersów" na twarzach.
2
@MarioVeB! Sam kiedyś ich popierałem, nawet nie wiem co w głowie miałem... Kompletnie zamknięci na rzeczywistość ignoranci.
2
@wyjasniecie gość bral udział w wielu protestach i nie był zarazony. To samo Czujny czy Bietka. Przynajmniej gość walczy o swobodę obywatelską ale dużo osób lubi być tutaj na smyczy państwowej.
2
@Gonzo_VeB1899 Z Korwina sie wyrasta i z konfy sie wyrasta :) Spokojnie
jest to twór dla radykałów innego wytłumaczenia nie widzę.
0
@maniak33333 co ty za bzdury opowiadasz?
0
@maniak33333 a skąd pewność że nie był zarażony bezobjawowo? Przecież ogromna ilość przypadkow takich jest, i to ,,trzymanie na smyczy przez państwo" trochę śmieszy.
2
@Gonzo_VeB1899 @MarioVeB! W Polsce nie ma prawa nakazujacego noszenia maseczek. Wszystkie sprawy sądowe są przegrane. No pewnie wszyscy którzy nie chorowali są chorzy bezobjawowo ;) nigdy nie widziałem żeby ktoś chorował bezobjawowo bo czy to jest chorobą? ;) przecież Państwo coraz bardziej chce trzymać Cię na smyczy, wystarczy poczytać co proponuję nowy Ład. Każdy nowy podatek to jest coraz krótsza smycz bo każdy się na to godzi. Sama inflacja ponad 4 %i będzie cały czas rosła bo wiadomo kto dostanie najbardziej po Dupie. Handel który jest w ciężkim dołku powinien dostać wsparcie niedziel handlowych ale za to dostają ząbki i im podobne. Coraz krótsza to smycz.
3
@maniak33333 Jak ty te maseczki połączyłeś z podnoszeniem podatków, to chyba tylko Ty wiesz. Poza tym ten tekst o "państwowej smyczy" to już siwej brody dostał. Rozumiem, że tresują mnie do tego stopnia, że zaraz zaczne robić salta i warować?
0
@maniak33333 zaczęliśmy o sprawie Brauna i tego, że nie zachorował, a skończyliśmy na Nowym Ładzie... Czemu mnie to nie dziwi? Nie popieram PiSu jeszcze bardziej niż konfy.
Masz rację, bez objawów nie ma choroby, lecz jest to nadal zakażenie.
I nie neguje tego, że nie ma prawa nakazującego nosić maseczki. Tylko twierdzę, że dalekie to od trzymania na smyczy.
I dalej nie rozumiem, po co przywołałeś przykład Nowego Ładu? Dyskusja jest na temat Grzegorza Brauna oraz maseczek.
0
@MarioVeB! A co to jest ta "konfa"? Jakieś określenie konfitur, tak? :D
0
@Czajka90 Taki śmieszny twór stworzony prze dziwaków jak korwiny berkowicze i inne wynalazki :)