- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 806 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 806 Culés
17
Jak mnie denerwuje te sędziowanie pod Juventus. Dla Atalanty, która gra super widowiskową piłkę coś bardzo dużego wygrać Puchar Włoch to przecież panowie z gwizdkiem muszą jak zwykle ciągnąć beznadziejny w tym sezonie Juventus.
0
@Uukasz_93 Przy bramce Atalanty też był faul chyba
1
@Uukasz_93 ciekawe co wymysla na 2 polowe :/
1
@Uukasz_93 screen trochę przekłamuje, jednak najpierw wybił piłkę. Nie wiem czy tu był faul czy nie, pewnie był, ale na pewno nie aż tak ewidentny
0
@Uukasz_93 ujęcie trochę naciągane, bo faktem jest, że Cuadrado najpierw kopnął w piłkę :/ niemniej, faul bez wątpienia, sam zamiar był oczywisty
1
@Nieznajomy To jest niebezpieczne zagranie i to, że przez piłkę nie ma znaczenia.
0
@Uukasz_93 zgadzam się, ale nie jest to aż tak oczywiste jak to co na screenie. A sprawdzać można tylko oczywiste faule, nie wiem czy ten się kwalifikuje. Choć imo też powinien zostać odgwizdany
1
@Encore tam jak już faulu szukać to trzeba się wysilic, a tutaj raz spojrzeć i wiadomo