La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1810 Culés

3

Aguero to będzie katastrofa. Niepojętne, co zrobi klub, aby Messi miał w końcu tego swojego fafluna w Barcelonie.

konto usunięte

1

@sebasek99 Laporta out?;)

2

@sebasek99 To było jedno z ultimatum Messiego, żeby zostać jeszcze na Camp Nou ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@sebasek99 Chodzi tylko o odpowiednią pensje. Jeżeli nie będzie za wysoka to Aguero można wziąć, bez względu na Messiego. Przyda się taki napastnik

1

@Barca1992 Jak najbardziej.

1

@sebasek99 hahahahahahahah

0

@4drian0 To może jednak warto się z nim pożegnać? Z tym nie zagra bo nie, tego chce to ma przyjść bo inaczej odejdzie.....jak trochę dziecko, któremu się lizak weźmie

0

@FCB24 Szczerze powiedziawszy to bym się nie zdziwił gdyby Leo zaczął kręcić nosem, po czym podsunął by pomysł sprowadzenia ziomka Aguero, a że Wujek Laporta zrobi wszystko, żeby tylko został to mu go ściągnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?