La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

7

Mam nadzieje, że wczorajszy mecz był ostatnim dla Dembele.
Chłopak który chce przedłużyć umowę i nie zgadza się na obniżkę wynagrodzenia, powinien na tym boisku ganiać za 3 i walczyć, grać żeby pokazać zarządowi że zasługuje na wyższe wynagrodzenie niż to co mu zaproponowano.

W sumie mam nadzieję, że z obecnymi Francuzami już się nie zobaczymy w przyszłym sezonie. Griezmann jednak za taką kwotę za jaką został kupiony a jego poziom w całym sezonie to jest jedno wielkie nieporozumienie (na pewno lepszy sezon niż poprzedni, ale nie za taką kwtoę i z taką pensja, nie pasuje do Nas jedna wielka pomyłka). Kilka meczy z ogórkami nie gwarantuje mu pozostania w klubie, jak to mówią jedna jaskółka wiosny nie czyni.


#teamświeżachałeczka

konto usunięte

1

@VamosGirl Nadzieja matka ..

1

@VamosGirl Te puste frazesy "gra okej, ale nie za taką cenę ". Od kiedy cena piłkarza określa jego umiejętności? Zawodnik jest wart tyle ile klub zdoła za niego zapłacić. Czy Dembele jest warty 120mln? Nie. Griezmann to nie jest typ zawodnika którego potrzebowaliśmy, a to, że jest w zespole to wina niekompetentnego zarządu. Tylko gdyby nie Griezmann to jedyny tytuł jaki byśmy zobaczyli w tym sezonie to tytuł książki w empiku.

1

@insp1re zastapic griezmanna topowa 9 i bylby dublet

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?