- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1237 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
176
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1237 Culés
4
Myślicie że za rok Bayern wygra mistrzostwo po raz 10 z rzędu? Ja myślę że na luzie.
4
@MesQueUnClub96 oczywiście że tak. Niestety
3
@MesQueUnClub96
Jasne, w lidze jednego zespołu trudno o jakąś odmienność. Możliwe, że walną nawet 20 razy z rzędu co dużo mówi o Bundeslidze.
1
@MesQueUnClub96
to nie "mysl" tyle z nowym trenerem? v oby nie
1
@MesQueUnClub96 Nie ufam Nagelsmannowi. Na Juventus przyszedł czas, więc i na Bayern kiedyś przyjdzie.
1
@Khajio Ja myślę że nie będzie po prostu konkurencji. Lipsk nie będzie tak mocny, a jak z BVB odejdzie Sancho to po nich.
0
@MesQueUnClub96 Po odejściu Mkhitaryana miało być po nich, po odejściu Dembele miało być po nich, po odejściu Aubameyanga miało być po nich, ale dalej są drugą siłą w lidze i byli o włos mistrzostwa dwa lata temu. Jak przyjdzie jego kosztem porządny bramkarz (Maignan), porządny stoper (Lacroix), porządny prawy obrońca (Baku), porządny następca Sancho (Diaby) i porządny tani talent do ataku pokroju Anglika na ławkę, to mogą przy odrobinie szczęścia i dobrego warsztatu trenerskiego powalczyć o mistrzostwo. W obronie już teraz grają jak nigdy dobrze z Meunierem i Hitzem, a w ataku wystarczy chociaż w 75% zastąpić Sancho i będzie dużo lepiej niż w tym roku.
W Lipsk nie wierzę, bo Nagelsmann zostawił Marchowi niezły bajzel. Największą gwiazdą zespołu jest wahadłowy, nie ma bramkostrzelnego napastnika, ma 5 skrzydłowych, którzy są z natury środkowymi pomocnikami i pół w postaci Forsberga.
Nagelsmann bardzo słabo radzi sobie z najlepszymi, pierwszy raz będzie trenował takie gwiazdy i już teraz naraził się kibicom Bayernu swoimi decyzjami.