La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 724 Culés

0

https://transfery.info/amp/aktualnosci/atletico-madryt-tragedia-na-mistrzowskiej-fecie-nie-zyje-14-letni-kibic/149221

Ale ściek

"Około godziny 21:06 14-letni chłopiec jechał jako pasażer samochodem wraz z rodziną i przyjaciółmi. Młody kibic tak radował się z mistrzostwa „Los Colchoneros”, że wychylił się z okna, zostawiając w pojeździe tylko nogi. Podczas wjeżdżania na parking chłopiec uderzył głową w mur."

To się nazywa odsiew, a nie tragedia, a ten tytuł to takie gówno, co najmniej jakby go przejechali autokarem w którym jechało Atletico podczas świętowania.

konto usunięte

8

@Transu96 Odsiew? Nigdy w euforii nie zrobiłeś coś nierozsądnego? Jeśli wymagasz od świętującego 14-latka rozsądku na poziomie dorosłego człowieka to świadczy raczej o Twojej niedojrzałości.

4

@masq Może kolega użył zbyt agresywnego określenia z tym odsiewem, ale w wieku 14 lat chłopak powinien wiedzieć, że w czasie jazdy samochodem siedzi się w środku.

1

@masq po pierwsze pije do tytułu artykułu - jechał uj wie gdzie, uj wie po co, ale napiszemy że na mistrzowskiej fecie to kliknięcia będą się zgadzać. Po drugie jechał z rodziną, więc jak stary nie potrafił go usadzić na dupie podczas jazdy, to powinien się zatrzymać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?