La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1355 Culés

konto usunięte

0

Nie chce mi sie bulic hajsu za te smieszne zestawy z Ps5 po 3kola ponad wiec tu moje pytanie czu oplaca sie kupic ps4 uzywke?
Mam do ogrania jeszcze spidermany oba, days gone czy gta5 i wiele innych i spokojnie sobie odlozyc do tego czasu na ps5?

konto usunięte

0

@Rust_Cohle Jak nie masz parcia na nowy sprzęt i gry, to jak najbardziej, z tym że trzeba się liczyć z tym że gołego ps5 to nie dostaniesz jeszcze jakiś rok co najmniej. Mam jedną i drugą, nie żałuję przejścia na ps5.

konto usunięte

0

@LambiPL no wiem wlasnie i spokojnie do tego czasu ogram te tytuly, a i nowe gry chyba beda przez rok wychodzic na ps4 czy nie?

1

@Rust_Cohle Nowe tytuly na ps4 to jeszcze conajmniej 3 lata beda wychodzic.

konto usunięte

0

@Rust_Cohle W większości pewnie będą wychodzić - choć z wyjątkami typu Returnal, czy będą mniej czy bardziej okrojone (graficznie) to się okaże. No i pewnie zdarzą się kwiatki typu Cyberpunk, który dostał milion patchy żeby gra jakoś działała na bazowej ps4, a szału nie ma dalej (chociaż to może być najzwyczajniej w świecie zwykłe partactwo Redów). Mówię, jak nie masz parcia to kup ps4, ale przykład spidermana pokazał dla mnie to że prędzej czy później i tak warto będzie kupić 5

konto usunięte

0

@LambiPL no to ma byc czasowy tylko zapychacz do ogrania podanych tytulow i przeczekania slabej dostepnosci konsol

konto usunięte

0

@lukaszbarca15 Przez 3 lata to wątpię. To już jest 9cio letnia konsola

konto usunięte

0

@Rust_Cohle To myślę że jest sens, a akurat jak kupisz ps5 za rok np to obecne premiery przynajmniej kupisz nie za 300zl :D

konto usunięte

0

@Rust_Cohle tak. Lepiej nie kupować PS5, bo są jakieś lipne gry jak narazie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?