- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1355 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1355 Culés
0
Nie chce mi sie bulic hajsu za te smieszne zestawy z Ps5 po 3kola ponad wiec tu moje pytanie czu oplaca sie kupic ps4 uzywke?
Mam do ogrania jeszcze spidermany oba, days gone czy gta5 i wiele innych i spokojnie sobie odlozyc do tego czasu na ps5?
0
@Rust_Cohle Jak nie masz parcia na nowy sprzęt i gry, to jak najbardziej, z tym że trzeba się liczyć z tym że gołego ps5 to nie dostaniesz jeszcze jakiś rok co najmniej. Mam jedną i drugą, nie żałuję przejścia na ps5.
0
@LambiPL no wiem wlasnie i spokojnie do tego czasu ogram te tytuly, a i nowe gry chyba beda przez rok wychodzic na ps4 czy nie?
1
@Rust_Cohle Nowe tytuly na ps4 to jeszcze conajmniej 3 lata beda wychodzic.
0
@Rust_Cohle W większości pewnie będą wychodzić - choć z wyjątkami typu Returnal, czy będą mniej czy bardziej okrojone (graficznie) to się okaże. No i pewnie zdarzą się kwiatki typu Cyberpunk, który dostał milion patchy żeby gra jakoś działała na bazowej ps4, a szału nie ma dalej (chociaż to może być najzwyczajniej w świecie zwykłe partactwo Redów). Mówię, jak nie masz parcia to kup ps4, ale przykład spidermana pokazał dla mnie to że prędzej czy później i tak warto będzie kupić 5
0
@LambiPL no to ma byc czasowy tylko zapychacz do ogrania podanych tytulow i przeczekania slabej dostepnosci konsol
0
@lukaszbarca15 Przez 3 lata to wątpię. To już jest 9cio letnia konsola
0
@Rust_Cohle To myślę że jest sens, a akurat jak kupisz ps5 za rok np to obecne premiery przynajmniej kupisz nie za 300zl :D
0
@Rust_Cohle tak. Lepiej nie kupować PS5, bo są jakieś lipne gry jak narazie