La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1415 Culés

0

Pirlo uratował się można powiedzieć. Dwa trofea plus awans do LM. Jak na sezon debiut nie jest aż tak źle.

0

@Encore 4 miejsce w lidze i odpadniecie w 1/8 dla juve to jest katastrofa. Watpie zeby zostal

1

@amanter No nie wiem. Kadra na dużo więcej nie pozwala.

konto usunięte

0

@Encore ciekawe co Juve zrobi. Teraz jak sezon się skończył to myśle ze pozostawienie go miałoby sens, ale musza ogarnąć transfery. Odpadł z LM we frajerskim stylu, przerżnęli ligę, ale jednak udało się wywalczyć top4 i dorzucił właśnie te dwa trofea. Jak na świeżaka nie ma tragedii mimo ze Juve to hegemon w oststnich latach na włoskich boiskach, ale właśnie został rzucony na głęboka wodę

0

@DaPidejpi Ale też trzeba przyznać że to był topowy sezon Interu. Nie było od dawna kogoś takiego w Italii.

konto usunięte

0

@Encore Kadra pozwala mu na dużo więcej. Dobry trener doszedłby conajmniej do ćwierćfinału LM (zależy od losowania), a mistrza przegrałby 1/2 kolejki przed końcem, a może nawet wygrał

0

@viscajasiek No ja uważam trochę inaczej gdyż maja najgorszy środek pola z topowych zespołów. A bez środka nie da się nic zrobić.

konto usunięte

0

@Encore Na pewno mają conajmniej taki sam poziom co Inter. Nie jest to środek na finał LM, ale nie jest jakiś tragiczny. Warto dodać, że dobry trener jest w stanie wyciągnąć zawodników na wyższy poziom. Wtedy inaczej patrzy się na takich piłkarzy.

0

@viscajasiek No tak ale pamiętaj że to był debiut Pirlo jako trener

konto usunięte

0

@Encore No to super zarządzane jest Juve skoro dają komuś uczyć się trenerki w klubie w pierszej drużynie:D. Moim zdaniem conajmniej doświadczenie z u23 czy rezerwowej drużyny jest potrzebne zanim przejmie się główny zespół.

0

@DaPidejpi ten puchar kraju był mocno naciągany, a gdyby nie frajerstwo Napoli to top4 by nie było także tego Pirlo out

0

@Encore
dokładnie mc kanzie, arthur, rabiot, bentacour - szału to nie robi - bardzo słaby srodek pola

a robote u nich ostatnio robi chiesa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?