- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1096 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
14
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
26
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1096 Culés
3
Jako fan Barcy i Liverpoolu jestem zawiedziony tym transferem (o ile to prawda). Cieszyłem się że odchodzi z Liverpoolu gdyż już nic w pomocy nie dawał. Lepsi byli Fabinho, Thiago, Jones a nawet stary Milner.
Miałem jednak nadzieję, że pójdzie gdzie indziej a nie do Barcelony.
Holender dobry technicznie, nieźle gra głową, wybiegany ale to tyle. Do przodu rzadko podaje, straty miewa gorsze niż Pjanic, strzał jak już się zdecyduje to zazwyczaj anemiczny i prosty do obrony. Nie widzę go jako wzmocnienia w pomocy Barcelony.
0
@kamilo0066 Ale za darmo czyli Rambla zadowolona.
0
@kamilo0066 No Thiago akurat mnie osobiście zawiódł w tym sezonie.Nie każdy ma wejscie do ligi jak np Bruno ale Thiago bardzo chaotyczny.
1
@kamilo0066 Ja tam lubię go ale to kolejny biegacz a kreatorem pozostanie nadal wysłużony 33 letni Busi tylko... Thiago by się tu przydał a nie kokejny biegacz i podawacz do najbliższego z całym szacunkiem do Giniego bo dobry jest.
2
@Encore Thiago na koniec rozkręcił się. Gdy grał z Fabinho w pomocy to Liverpool 10 razy wygrał i raz zremisował. Wygląda to naprawdę dobrze. Liczb nadal wielkich nie ma ale wpływ na grę w ostatnich kolejkach miał spory. Dużo wyższa kultura gry, świetne rozgrywanie piłki i walka w odbiorze. Oczywiście za późno się obudził ale daje nadzieję na następny sezon.
@Coutinho007 Też lubię Giniego, sympatyczny się wydaje i kiedyś uważałem go za ważny element w drużynie The Reds. Jednak poprzedni i obecny sezon to spory regres i jestem zaskoczony że łączony jest z Barcą i Bayernem.
0
@kamilo0066 Znaczy nie mówie że jakas tragedia ale ja osobiście mam duże oczekiwania wobec niego ;v